Wyniki wyszukiwania

  1. m4rt1n3z

    Zręcznościowe Darmowa gra zręcznościowa Root Beer Tapper

    Witam wszystkich! W ramach nauki programowania i rysowania przygotowałem swoją wersję klasycznej gry w którą grałem dawno temu. Dla osób, które nie znają tego typy gry: Jesteś barmanem i Twoim zadaniem jest podawanie piwa (korzennego) dla pojawiających się klientów. Przegrywasz gdy...
  2. m4rt1n3z

    Strzelanki Wyścigowe Zręcznościowe [Free] Hyper Run

    Witam wszystkich! Chciałbym przedstawić grę, którą stworzyłem w ramach nauki programowania i modelowania 3D :) ★ Lasery, eksplozje, "powerupy", groźne przeszkody i świetna muzyka! ★ Międzynarodowy ranking graczy! Za każdą uwagę, opinię, ocenę dziękuję :) Link do Google Play...
  3. m4rt1n3z

    Logiczne Gra logiczna Neon Untangle (Darmowa)

    Witam! Chciałbym przedstawić grę, którą napisałem w ramach nauki / ćwiczeń :) Bardzo prosta ale jednocześnie bardzo wciągająca gra logiczna. Twoim zadaniem jest takie ułożenie punktów na ekranie aby linie łączące te punkty nie przecinały się (dobrze umieszczony punkt zmieni kolor na...
  4. m4rt1n3z

    Logiczne Zręcznościowe Static

    Static Witam wszystkich! Chciałbym zaprezentować grę, którą stworzyłem w ramach nauki i ćwiczeń w programowaniu. Static :: Gra logiczno-zręcznościowa - Gry Android | Forum GSM 📱 Twoim zadaniem jest takie układanie bloków aby połączyć minimum trzy takiego samego typu. Proste, prawda? Ale...
  5. m4rt1n3z

    Zręcznościowe Defend My Towers!

    Witam wszystkich! Chciałbym zaprezentować swoją małą produkcję :) Jest to bardziej lub mniej klasyczna gra typu "Tower Defence" ✯ Jak bronić wież? Wybierz budynek obronny z paska obrony i kliknij na obszar gry. Przenieś go w najlepszą lokalizację (nie zajętą przez inny obiekt). ✯ A może...
  6. m4rt1n3z

    Przygodowe Pharao's Revenge - Klasyk Atari 65XE

    Witam wszystkich! Jako dzieciak uwielbiałem grać w Montezumę / Preliminary na Atari 65XE (stąd nazwa w tytule). W ramach zabawy zrobiłem coś podobnego dla swoich dzieciaków, żeby zobaczyły ile cierpienia i nerwów kosztowało mnie przejście kolejnego poziomu. Gra jest ciut łatwiejsza niż...
  7. m4rt1n3z

    Zręcznościowe Vikings! Harbor Manager

    Vikings! Harbor Manager 2.12 Obserwuj wpływające łodzie i poprowadź je w odpowiednio oznaczone miejsca, uważnie śledząc co się wokół ciebie dzieje. Producent ...............: Marcin Kowalczyk Google Play ID ..........: pl.m4games.vikings Wersja ..................: 2.12 Ostatnia aktualizacja...
  8. m4rt1n3z

    Zręcznościowe Kontroler ruchu lotniczego

    Sprawdź jak to jest zostać kontrolerem ruchu lotniczego! Co musisz zrobić? Obserwuj nadlatujące samoloty i ląduj nimi na odpowiednie pasy, czujnie obserwując co dzieje się dookoła. Jako kontroler musisz uważać aby nie doszło do zderzenia i każdy samolot i helikopter bezpiecznie wylądował...
Top