Wyniki wyszukiwania

  1. Raczek99

    Co to za gra?

    Cześć! jakiś czas temu grałem w grę farmerską, ale nie pamiętam, jak się nazywała. Czy ktoś z Was może kojarzy tę grę i mógłby mi pomóc? Z góry dzięki!
  2. Raczek99

    Pięć gier, które stały się hitami tego roku

    A z gier przeglądarkowych będzie jakieś zestawienie może? Widziałem fajne gry tutaj Grej Tej | 100% ekskluzywne gry na przeglądarkę i myślę, że takie zestawienie byłoby fajne np. na koniec tego roku :)
  3. Raczek99

    Jakie plany na Sylwestra ?

    Ja jak zwykle nie mam planów na sylwestra. Zobaczymy, co czas pokaże!
  4. Raczek99

    Gry online

    Ja gram zawsze w gry online na tej stronie. Bardzo ciekawe gry w wielu kategoriach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja grałem już chyba w większość gier na tej stronie, więc już szukam czegoś innego ;)
  5. Raczek99

    Telefon na kartę nano SIM - jak przyciąć?

    Ja przycinałem w punkcie sprzedaży telefonów - taka usługa wyniosła mnie 20 zł.
  6. Raczek99

    Gry przeglądarkowe

    Przeglądarkówki to takie gry, w które nie trzeba się szczególnie angażować. Dobre do szkoły, czy pracy (jak szef nie widzi) :) Ale nieraz lubię pograć i się odmóżdżyć :)
  7. Raczek99

    Gry przeglądarkowe

    Cześć! Gracie może jeszcze w gry przeglądarkowe? Ja pamiętam, że swego czasu często grałem w takie gry, ale teraz przerzuciłem się na mobilne aplikacje Androida, bo jest po prostu wygodniej. A te gry przeglądarkowe to zawsze była świetna opcja do grania w pracy czy w szkole na Informatyce :D A...
  8. Raczek99

    Android 4.4+ Empire & Puzzles

    Polecam Wam gierkę, która wciągnęła mnie bez pamięci! Empire & Puzzles! Na pewno znacie gry typu empires, gdzie buduje się miasto i walczy z przeciwnikami. Jest to gra dokładnie tego typu, ale walczysz z przeciwnikami poprzez klocki (3 w linii). Jak dla mnie to połączenie dwóch rzeczy w...
Top