Wyniki wyszukiwania

  1. karolina23c

    Jaką nawigację na Androida?

    @Pablo1822 Yanosik też spoko, Sygnic tylko z tego względu że raz pobierze mapy i nie używa transferu 😉 za to z Yanosikiem można mieć kawę za free na Orlenie 😄
  2. karolina23c

    Jaką nawigację na Androida?

    Naviexpert, darmowy Sygic - tych używam ja, ale wspieram sie mapami Google gdy chce podjechać pod dokładny adres 😉
  3. karolina23c

    Honor 7X - dziwny problem z ekranem.

    Taka że kupujesz przez neta i tylko odbierasz w sklepie i przysługuje Ci pełne prawo zwrotu
  4. karolina23c

    Honor 7X - dziwny problem z ekranem.

    Dlatego się nie kupuje stacjonarnie tylko przez stronę z odbiorem na miejscu
  5. karolina23c

    Samsung Galaxy s8 - problem z ładowaniem

    U mnie po ostatniej aktualizacji tak wyskakuje. Ładowarka oryginał.
  6. karolina23c

    Samsung galaxy s7 edge lub s8/s8+

    nie kupuj iphone bo gwarancja jest na rok. Mi dwa egzemplarze po roku strzeliły i poszły do śmieci
  7. karolina23c

    Prędkości internetu LTE w Play

    Pomorze
  8. karolina23c

    case/etui do Samsung Galaxy s8 Plus

    Odradzam oryginalnego i innych tego typu pokrowców. Kupiłam oryginalny Clear View na Samsunga Galaxy S6 i strasznie porysował mi ekran - jakieś babrochy wpadają pod ten plastik i szorują o szybkę. Po fakcie poszukałam opinii w internecie i wiele osób miało to samo.. :( Szkło hartowane wcale nie...
  9. karolina23c

    Jaki telefon do ~600 zł (lipiec 2O17)

    Może myPhone City: myPhone CITY , Smartfony - Sklep internetowy myPhone ? Jednak ma on równe 2 GB ramu, ale skoro nie napisałeś żadnych szczegółowych wymagań to być może wystarczy? myPhone City jest dość dobrze wykonany, ma solidną, metalową obudowę, oraz modny ekran z zakrzywionym szkłem 2,5D...
  10. karolina23c

    Ciekawe seriale

    "Orphan Black" mega świetny serial! Aktualnie jestem w trakcie oglądania drugiego sezonu "Colony" - póki co taki trochę bez szału, jednak dość tajemniczy i mam nadzieję, że się jeszcze jakoś rozkręci :P
  11. karolina23c

    Xiaomi gdzie zamówić?

    A jak wygląda sprawa z gwarancją lub ewentualną naprawą telefonów Xiaomi? Samsung, Sony itp. jak wiadomo mają swoje punkty w Polsce i nie ma problemu z naprawą, nie jest tania ale jest to możliwe. Czy da się w ogóle gdzieś w PL oddać do naprawy takie chińskie telefony, czy trzeba je odsyłać do...
  12. karolina23c

    Nowe forum Xiaomi - propozycja

    Hejka! Proponuje założenie oddzielnego forum dla telefonów Xiaomi. Jest to ostatnimi czasy najpopularniejszy model wśród tzw. "chińskich" smartfonów, z pewnością wiele osób zastanawia się nad wyborem właściwego dla siebie modelu itp. Xiaomi są dość tanie, a oprócz aparatu specyfikacje mają...
  13. karolina23c

    Nougat w Sony Xperia Z5?

    Też jestem ciekawa czy opłaca się już aktualizować Z5. Aktualizacja jest dostępna od stycznia, więc jest dość świeża i pewnie jeszcze wiele rzeczy jest niedopracowanych. Informacje na temat aktualizacji znajdziesz u źródła, czyli na blogu xperia: Android Nougat now rolling for Xperia Z5 family...
Top