Wyniki wyszukiwania

  1. piterek151

    Co kupić: Huawei Mate 20 Pro vs Samsung Galaxy Note 9

    Na BoE (tak się chyba zwał ten drugi producent) też jakieś skargi były, ale jak wyżej - problem dotyczy głównie LG. Serwis Huawei też różnie reaguje...
  2. piterek151

    Blokowanie telefonów z sieci Plus i T-Mobile???

    W plusie, przynajmniej na Samsungach, nawet po wgraniu xeo nie uchronisz się przed blokadą softu. Co nawet nie uważam za złe, bo dopóki nie spłacisz rat, jest to ich telefon. Pic rel
  3. piterek151

    Jaką apka do pogody z widżetem?

    Today Weather - używam i polecam ? https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.lockdown.weather
  4. piterek151

    Jakie aplikacje do pomiaru kroków?

    s health liczy mi kroki podczas jazdy na rowerze mimo że mam włączone kolarstwo czy jak to się zwie xD
  5. piterek151

    Samsung Galaxy S8 - jak długo trzyma bateria?

    Ja na xiaomi note 4x. Wytrzymał 3 dni bez ładowania, więc polecam teraz jest godzina 7:30 a od 6 używam telefonu mało intensywnie i 99 % baterii mam PoLeCaM!!
  6. piterek151

    Xiaomi Redmi 4A 32GB czy Xiaomi Redmi 4X?

    Zdecydowanie 4X ;) główne różnicze pomiędzy 4A i 4X: Xiaomi Redmi 4A: Android 6.0, Qualcomm Adreno 308, Bluetooth 4.1 LE, bateria 3120 mAh Li-Ion Xiaomi Redmi 4X: Android 6.0.1, Qualcomm Adreno 505, Bluetooth 4.2, bateria 4100 mAh Li-Polymer
  7. piterek151

    Starter T-Mobile z Internetem 20 GB

    Starter do T-Mobile z internetem 20 GB przy doładowaniu za min 5 zł! Darmowy Internet do wykorzystania przez 7 dni. Odbierz starter 20 GB i przetestuj internet mobilny w LTE przez 7 DNI za DARMO - T-MOBILE
  8. piterek151

    Jaką nawigację na Androida?

    Na telefonach z Androidem korzystam zawsze ze zwykłych Google Maps, zazwyczaj dobrze się spisują, choć porównując do nawigacji samochodowej mam wrażenie, że Mapy Google czasem tak bardzo chcą wskazać najkrótszą trasą, że prowadzą strasznymi dziurami (co nie jest fajne, gdy nie ma się terenowego...
  9. piterek151

    Smartfon za ok. 1000 zł

    A co sądzicie o Samsungu A5 2O16 lub J7 2O16? Szukam coś co godnie zastąpi mojego SGS4 :) (no i nie ukrywam tego, że już trochę przyzwyczaiłem się do Samsungów)
Top