Wyniki wyszukiwania

  1. zdybo

    Szkło hartowane na telefon

    tanie szkła nie są niestety tak przezroczyste
  2. zdybo

    Xiaomi Redmi Note 4, 4X, czy 5a Prime?

    Mam Redmi Note 4 i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie wiesza się, bateria trzyma 3 dni, a 2 przy intensywniejszym użytkowaniu. Ale ogólnie bardzo fajny telefon
  3. zdybo

    Z zamiast Y

    Cześć, tak się dzieje, gdy wciśniesz klawisze Ctrl + Shift. Możesz to naprawić wciskając ponownie taką kombinacje klawiszy. Jest to skrót do przełączania układu klawiatury na komputerach z systemem Windows. Najlepszą praktyką, którą stosuje od lat jest usunięcie układu Polski (214) zaraz po...
  4. zdybo

    Smartfon za ok. 1000 zł

    Samsung A5 2O16 ma lepszy wyświetlacz i ogólnie wykonany jest nieco lepiej niż wspomniany Huawei P9 Lite, jednak P9 Lite jest minimalnie wydajniejszy. Zaletą Samsunga A5 2O16 jest to, że ma opcję szybkiego ładowania co się przydaje zwłaszcza w podróży :P Zdjęcia A5 2O16 robi bardzo ładne, lepsze...
  5. zdybo

    Xiaomi gdzie zamówić?

    Sprawdzonym i pewnym sklepem jest również IBuyGou: https://www.ibuygou.com/ Tam właśnie kupiłem swojego Redmi 4 Pro ;)
  6. zdybo

    Co myślicie o sytuacji polityznej w Polsce?

    Nie ma co się rozpisywać, rządzą *!$#@ i złodzieje: Komorowski i Tusk. Centrolewicowa partia PO ma swojego koalicjanta PSL które jest również centrolewicowe i dostosowuje się do swojego większego partnera. Jedyną jako taką opozycją jest PiS, a trzecią skrajnie lewicowy Ruch Poparcia Palikota :trud:
  7. zdybo

    wygląd czy charakter?

    jedno i drugie :P
  8. zdybo

    Smartfon za ok. 1000 zł

    Sprawdź sobie te modele: Xiaomi Redmi Note 3, Redmi 4 Pro/Prime, Redmi Note 4 lub Zuk Z2 plus ;) Parametry sprzętowe (między innymi procek, ekran i ilość ramu) mają bardzo dobre w stosunku do ceny, jakość również ok. Tylko na takie np. Xiaomi to patrz za granicą, bo w Polsce w sklepach typu...
  9. zdybo

    Samsung Galaxy Grand Prime - czy warto?

    Jak długo korzystasz, np. siedzisz non stop na necie to więcej niż dnia bateria nie wytrzyma :P Ale tylko w takich przypadkach jak dość mocno z niego korzystasz :D Zdjęcia z przedniej kamerki nawet ładne robi, ale nie poradziłem sobie ze zrobieniem ROOTa, aby móc korzystać z instalacji apek na...
  10. zdybo

    Jaki tablet 300 - 500 zł

    Zobacz jakieś propozycje od firmy Kiano. Mają dość nietypowe rozmiary ekranów, fajne wykonanie i sporo dodatków za niewielką mamone. Wydajnością raczej też nie powinieneś być zawiedziony. ?
  11. zdybo

    W jaki sposób trafiliście na GSMX? Wasze początki

    A ja trafiłem tutaj z facebooka, kumpel coś polubił na fanpage'u GSMX no i z ciekawości wszedłem :P
Top