Wyniki wyszukiwania

  1. R

    Internet domowy od T-Mobile?

    Prawie stałe 50 Mb downloadu i ok 20 Mb uploadu, prawie stałe bo wiadomo jak to z mobilnym ale skoków większych niż 10 Mb nie zauważyłem. Dodam, że mieszkam na wsi. Do tego ping w zależności gdzie na niego patrzymy, na stronie speedtest.pl 30ms, w grach już od 50ms do 70ms. W jeden miesiąc...
  2. R

    Tablet 2 w 1 do 3000zł

    Dell odpada na brak możliwości odpiecia ekranu a złożenie ekranu w opcje tableta waży dużo 1.5kg , ale parametry ma obiecujące. Co do surface jest jeden na alledrogo niestety tylko ma procka atom x7 z8700 a testy tego klocka sa nie obiecuję na windowsa, na olx jest i5 cena zaporowa....
  3. R

    Tablet 2 w 1 do 3000zł

    Witam Żona potrzebuje sprzęt typu coś na wzór laptopo-tableta, czyli taki sprzęt zwie sie hybrydą jak się nie myle. Do rzeczy... Wymagania: Praca w arkuszach kalkulacyjnych.... Pomoc w kuchni wyświetlając filmy lub przepisy... Gry internetowe lub mało wymagające gry starszej daty... Ogladanie...
  4. R

    Lenovo S8-50L problem z serwisem

    Miałem iść do rzecznika ale podczas odbioru urządzenia zobaczyłem wgniecenie obudowy którego nie było. Złożyłem reklamacje na serwis i odesłałem z powrotem. Ciekawe co będzie dalej..,
  5. R

    Lenovo S8-50L problem z serwisem

    jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
  6. R

    Lenovo S8-50L problem z serwisem

    Witam Zakupiłem w Orange tablet Lenovo s8+50L na początku 2O15 roku. Jakieś pół roku temu głośniki zaczęły mu charczeć przy wysokim poziomie głośności a teraz sam zaczął notorycznie się restartować bez możliwości normalnego użytkowania. Sprzęt oddałem do serwisu i teraz w piątek dostaje telefon...
Top