Wyniki wyszukiwania

  1. Enlt

    Szkło hartowane na telefon

    Dla mnie szkło hartowane służy bardziej wrazie puknięć telefonem o jakąś ostrą krawędź, ja tak swoje szklo hartowane w kilku miejscach uszczerbiłem i z ekranem nic się nie stało(bez szkła pewnie tez by się nic nie stało) ale i tak jest bezpieczniej widzieć ukroszone szkło hartowane niż ekran...
  2. Enlt

    Orange vs Plus

    no to akurat w waszym przypadku całkiem spoko. A tu wiesz, ani nic taniej, ani telewizji, ani internetu. Więc zaczęło się poszukiwanie sieci i w efekcie końcowym najlepsza oferta została zaoferowania w Orange i póki co jesteśmy mega zadowoleni.
  3. Enlt

    Orange vs Plus

    Mój tata był w T-Mobile jeszcze za czasów ery, łącznie jakieś 17 lat nie wiem dokładnie, zrezygnował od kiedy zaczął dostawać co raz to gorsze oferty od nowych klientów tej sieci. Bo nie uważam aby 55zl za nielimitowane wszystko oprócz internetu to była dobra cena.
  4. Enlt

    Samsung Galaxy S8 czy iPhone 8?

    mam samsunga galaxy s+ z 512mb ramu, wgrałem resurrection remix i działa bardzo dobrze, nie ścina się ani troche :P
  5. Enlt

    Prędkości internetu LTE w Play

  6. Enlt

    Używany smartfon do internetu i eBooków

    Dzięki. Niemniej, nie ma sensu inwestować w sprzęt dla osoby, która zdążyła niedawno połamać jakiegoś Pentagrama oraz tablet S8-50 od Lenovo. Ten drugi, na szczęście, ubezpieczony. A S3 z Archidroidem prezentuje się przyzwoicie.
  7. Enlt

    Używany smartfon do internetu i eBooków

    Dzięki za propozycję. Pozostanę jednak przy Samsungu. Kolega doradził mi na PW, żebym zainteresował się S3 ze zmodowanym softem i chyba pójdę tym tropem.
  8. Enlt

    Używany smartfon do internetu i eBooków

    Dostałem nietypowe zadanie: znaleźć używanego smartfona, którego przeznaczeniem będzie głównie przeglądanie stron i forów internetowych oraz ewentualnie wyświetlanie e-booków w różnych formatach. Urządzenie często będzie poza zasięgiem WiFi, ale LTE nie jest wymagane. Na co zwracać uwagę...
Top