Wyniki wyszukiwania

  1. Mineai

    Karta "noname"

    Problem w tym, że sprawdzając w taki sposób, wyświetlana jest wielkość producenta. Dawno temu widziałam jakiś program, który przez kilkanaście-kilkadziesiąt minut "zapychał" kartę i tym samym sprawdzał jej faktyczną pojemność. A przynajmniej tak to wyglądało. No i wiem, że lepsza jest taka...
  2. Mineai

    Karta "noname"

    Pewnie większość z was spotkała się z taką kartą. Nie ma konkretnej nazwy, nie jest wypuszczona przez znaną firmę i cena bywa podejrzanie niska. Chciałabym się zapytać jak to dokładnie jest. Na pewnej stronie miałam kupon do wykorzystania i raczej nie było nic bardziej interesującego. Działać...
  3. Mineai

    Pochwalcie się swoją kolekcją

    Czuję się troszkę ubogo, posiadając jedynie stare (aczkolwiek nadal działające) PSP i skromne PS3. Z roku na rok, coraz bardziej ciągnie mnie do konsoli. Przed kupnem czegoś nowszego, powstrzymuje mnie jedynie możliwość oglądania serii na yt ;D
  4. Mineai

    Defy mini - niebieski ekran

    Niestety nie pomogło, w sumie zdziwiłabym się jakby było inaczej. Z tym telefonem zawsze było pod górkę :D Chyba pozostaje kombinowanie z nowym ROM'em. Czy zna ktoś do tego poradnik, który prowadzi za rączkę od początku do końca? Ewentualnie byłabym wdzięczna za pomoc nawet "mini eksperta"...
  5. Mineai

    Smartfon do 400zl

    Jak na moje, Lumia 520 jest świetnym wyborem. Ponadto nie ma co się martwić o folie czy gumowe obudowy - jest w czym wybierać. Polecam ją chociażby dlatego, że od kilku lat próbuję ją zajechać i ciężko mi idzie. A chodzi świetnie :) Jedyny problem to brak wielu aplikacji. Sama posiłkowałam się...
  6. Mineai

    Dyskusja który smartfon wybrać.

    Obawiam się, że masz rację :D Jednak spokojnie, jak nie ja to siostra. Z doświadczenia wiem, że kobiety mają predyspozycje do czynienia "niemożliwego". A tak z czystej ciekawości - sam posiadasz Lumie 930 lub jakąś inną? Czy też siedzisz trochę w temacie, jeśli chodzi o telefony?
  7. Mineai

    Tapety na BlackBerry 9790 Bold - fantastyka

    Ilość: Ponad 20 Model telefonu: BlackBerry 9790 Bold Rozdzielczość: 480x360 Kilka przykładowych tapet: >>POBIERZ<<
  8. Mineai

    kryminał- Ulysses Moore...

    Post troszkę z dawna, ale odkopię. Prawdopodobnie tylko dlatego, że Ulysses Moore tak strasznie kojarzy mi się z dzieciństwem. To właśnie wtedy zaczęłam czytać, z tego co pamiętam to miałam tylko pierwsze 6-7 części. Później zaczęło się czekanie na kolejne, a jako młodzik nie mogło być zbyt...
  9. Mineai

    Defy mini - niebieski ekran

    Witam Bardzo długo używałam Motorolę Defy mini, jako drugi telefon. Przez wiele lat spisywał się dobrze, jednak i na niego przyszedł czas. Hard reset wyjątkowo nie pomaga, telefon próbuje się włączyć, a później wywala niebieski ekran. Jest z simlockiem, z orange. Nie wiem co z nim robić dalej.
  10. Mineai

    Dyskusja który smartfon wybrać.

    No fakt, to co piszesz ma rację. Jednak ludzie coraz częściej zmieniają telefony, a przez te 2 lata użytkowania wsparcie nadal powinno być. W każdym razie, bardzo dziękuję za odpowiedź. Może nawet pomyślę o nowym 930, a do tego czasu już całkowicie zajadę moją Lumię 520.
  11. Mineai

    Dyskusja który smartfon wybrać.

    Jaka wielkość? Trudne pytanie, jednak na pewno nie chcę takiego "giganta" jak Z2. A tak to zależy mi na płynności. Kocham instalować niepotrzebne aplikacje, lecz nie są to wymagające gry. Zaś jeśli chodzi o moje pojęcie nowego telefonu to tak, wolałabym w 100% nowy. Mimo wszystko jeśli w takiej...
  12. Mineai

    Dyskusja który smartfon wybrać.

    W sumie ja planuję zakup nowego telefonu, być może jesteś w stanie mi pomóc. Jak dotąd Lumia 520 wystarczała mi w 100%, jednak coraz częściej zastanawiam się nad nieco droższym zakupem. Czy za ok. 1000 zł jest jakiś sensowny model z Windowsem? Przyzwyczaiłam się do niego na tyle, że nie...
Top