Wyniki wyszukiwania

  1. Domczi

    Premium Mobile od Plusa - jakie są Wasze opinie?

    Mam. Polecam. Dane bez limitu prędkości , jak to ma miejsce w a2
  2. Domczi

    Huawei p20 - na raty, czy abonament?

    Osobno sieć, osobno tel . Ceny w salonach kosmiczne , w sklepach większy wybór tel i jak piszą wyżej jak się poszuka to to można trafić raty 0 % . Dla mnie plusem jeszcze jest to że mam niższy abonament a raty w miarę możliwości spłaca wcześniej i zejdzie się z kosztów.
  3. Domczi

    Jakie płatne aplikacje na Androida polecacie?

    nova launcher prime - must have jak dla mnie https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime&hl=pl
  4. Domczi

    Samsung J5 2O17 - denerwujące reklamy na dole ekranu

    Ciężko powiedzieć co to może być. Jak dalej będzie się pojawiało, a już dużo aplikacji usunęłaś to niestety tylko reset ..
  5. Domczi

    Jaka aplikacja do odtwarzania muzyki z YouTube w tle?

    Flvto youtube downloader polecam możesz oglądać wszystko w tle w okienku albo pobrać odrazu
  6. Domczi

    iPhone 8+ czy Samsung Galaxy S9+? (czerwiec 2O18)

    Mhm, może ze 100-200 zł. iPhony trzymają cenę znacznie dłużej niż Androidy. Trzymanie ceny to akurat plus iPhone'ów. Po roku używania 6+ straciłam na nim tylko 200 zł (kupiony za 2100, sprzedany za 1900).
  7. Domczi

    iPhone 8+ czy Samsung Galaxy S9+? (czerwiec 2O18)

    Wypunktuję Ci co myślę: 1. Niby ten iP 8+ robi fajne zdjęcia, ale jak porównywałam poszczególne fotki zrobione iP 8 czy nawet iP X, a te robione flagowcami od Samsunga to cóż... iP nie ma szans. Podkreślam - nie uważam żeby zdjęcia robione iP były ZŁE, są całkiem w porządku, ale wciąż nie ma...
  8. Domczi

    Samsung J5 2O17 - denerwujące reklamy na dole ekranu

    No to zostanie ewentualnie przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych. Wszystkie zdjęcia pliki i dane zrzucić na pc i tyle :P
  9. Domczi

    Samsung J5 2O17 - denerwujące reklamy na dole ekranu

    kurcze, ciężko tak, a jakby spróbować przytrzymać palec dłużej na tym powiadomieniu na pasku, to czy nie pokazałoby może źródła skąd pochodzi ta reklama?
  10. Domczi

    Samsung J5 2O17 - denerwujące reklamy na dole ekranu

    Kurde, myślę że ten pixer to nie problem, ale może być to ten np. Szczęsliwe Koło PL, i inne takie, które nie do końca są oficjalnymi aplikacjami :(
  11. Domczi

    Samsung J5 2O17 - denerwujące reklamy na dole ekranu

    Szczerze to może być wiele z tych aplikacji, ciężko powiedzieć, lecz jestem pewna że to na pewno któraś z nich powoduje te reklamy. Proponuje usunąć te, które są najmniej potrzebne i sprawdzić czy problem się nie powtarza.
  12. Domczi

    Jakie aplikacje do pomiaru kroków?

    S health używam i jest ok
  13. Domczi

    Samsung lub Huawei do 1500 PLN (maj 2O18)

    Cena również ta sama jak za p10 a nawet mniejsza, parametry takie same a wizualnie p20 lite robi robotę. Kupiłam niedawno i jestem zadowolona, parametry są dla mnie wystarczajace. Również wg mnie jest to lepszy wybór niż S7 no ale to moje zdanie
  14. Domczi

    Samsung lub Huawei do 1500 PLN (maj 2O18)

    może P20 lite? :)
  15. Domczi

    Jaką apka do pogody z widżetem?

    Hej! Jaką aplikację do pogody (razem z widżetem) polecacie? :) Szukam czegoś ładnego wizualnie, ale żeby też sprawdzalność pogody była w miarę okej :D
  16. Domczi

    Xiaomi redmi note 4x wykrywa słuchawki, których nie ma

    Spróbuj dokładnie wyczyścić port bo mój tata tak miał i po chwili wyciągnąłem sporo kurzu i normalnie działało :)
  17. Domczi

    iPhone X czy iPhone 8?

    Jeżeli lubisz ten futurystyczny design bierz X, a jeśli wolisz standardową bryłę to bierz 8 ;-) Pozdrawiam
  18. Domczi

    Opłaca się brać Oneplus 5T, czy czekamy na 6?

    Albo kup sobie p20 lite. Tak samo wygląda i jakieś 600 zł w kieszeni xD albo np. Mi6 + Google Camera - również za mniejszą kwotę :P
  19. Domczi

    Lubisz czy nie?

    nie, Lubisz zimę?
  20. Domczi

    Prędkości internetu LTE w Play

    Najwięcej udało mi się wyciągnąć około 98Mbps ale to sporadyczne sytuacje. Normalnie to mniej więcej tak:
Top