Wyniki wyszukiwania

  1. werkaa

    Jak dbać o baterię w smartfonie? Jak poprawnie ładować telefon?

    Nie ma znaczenia, ale nie powinno się ładować całą noc i rozładowywać do zera (nie chodzi mi o pierwszy raz, a ogólnie). Z tego co kojarzę to najlepiej ogniwo zachowuje się przy bodajże 15-90%.
  2. werkaa

    Jakie są wasze opinie o Honor 10 i 7c?

    Huawei mate 20lite
  3. werkaa

    Internet w telefonie

    Nju albo Premium Mobile. W Premium Mobile masz 30 GB. Nju o tyle lepsze, że za staż masz ileś tam więcej co pół roku ale startujesz od 20. Prem ma 30 na starcie. Niedługo przenoszę numer tu albo tu, chyba, że ktoś podeśle coś ciekawszego, z większym pakietem neta.
  4. werkaa

    Jakie szkło na cały ekran do Galaxy S8?

    Full glue klejone po całości
  5. werkaa

    Jakie szkło na cały ekran do Galaxy S8?

    Polecam 3mk hardglass max
  6. werkaa

    Jakie płatne aplikacje na Androida polecacie?

    Beautiful widgets pro https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levelup.beautifulwidgets&hl=pl Today weather, - warta kazdej zlotowki https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.lockdown.weather&hl=pl Poweramp...
  7. werkaa

    Telefon do 2500 zł? (sierpień 2O18)

    Iphone 8 / sg s9 / huawei p20 pro / one plus A jeśli aparat to huawei p20 pro i htc u12
  8. werkaa

    Warto kupić iPhona SE 32GB w 2O18?

    Polecam. Beta iOS 12 ma mniej błędów, niż finalna 11 ;)
  9. werkaa

    Bez jakich aplikacji nie wyobrażacie już sobie życia z smartfonem?

    Godziny pracy 4b, Flo, Krwiodawcy, Fuelio, Messenger, Shazam, apki banków, jakieś aparaty typu CandyCamera, Aliexpress, Stocard, doz.pl, Rossmann ?
  10. werkaa

    Blokowanie telefonów z sieci Plus i T-Mobile???

    Wygrywając wcześniej xeo uchroni przed blokadą?
  11. werkaa

    iPhone 8+ czy Samsung Galaxy S9+? (czerwiec 2O18)

    W sumie przekonałeś mnie tym chwaleniem się :emoji_joy:
  12. werkaa

    iPhone 8+ czy Samsung Galaxy S9+? (czerwiec 2O18)

    czy ktoś mi może powiedzieć CZY KTOŚ NAPRAWDĘ DOSTRZEGA RÓŻNICĘ W ROZDZIELCZOŚCI EKRANU NA TELEFONIE? W Samsungu S7 mialam najniższa rozdzielczość, teraz w Honorze 10 tez mam najniższą rozdzielczość. Zmieniałam kilka razy z najniższej na najwyższą i ani w S7, ani w Honorze nie widzę różnicy. Ani...
  13. werkaa

    Jakie aplikacje do pomiaru kroków?

    Witajcie! Znacie jakieś dokładniejsze apki do pomiaru kroków. Wydaje mi się że Samsung Health jest tak średnio miarodajny. Czego Wy używacie?
  14. werkaa

    Jaki telefon do 1500 zł (maj 2O18)

    Samsung Galaxy S7 z przodu robi strasznie potworne zdjęcia :P
  15. werkaa

    Samsung lub Huawei do 1500 PLN (maj 2O18)

    Ja od siebie polecam Huawei p10 :) Mąż ma i jest dobry. Szybkie ładowanie. Super aparat. Bateria dość długo trzyma. Jak coś proszę pytać chętnie odpowiem na tyle ile. Bd mogła. Każdy ma inne potrzeby. Ja mam tańszy Huawei mate 10 lite i też sobie chwalę. Ma fajny aparat, ale jednak w p10...
  16. werkaa

    Jaką apka do pogody z widżetem?

    Sama używam widżeta Google - jest przejrzysta i dokładna :)
  17. werkaa

    Jaki telefon do 700zł. Ekran Min 5,5" (maj 2O18)

    A jak może być coś minimalnie większego, jeśli tak to całkiem fajny jest Huawei Mate 10, posiada niewiele większy ekran 5.9 cala :P
  18. werkaa

    Telefon do 800 zł z w miarę dobrym aparatem (maj 2O18)

    jak bierzesz pod uwagę używki to zdecydowanie Moto G5s Plus lub Honor 8, ewentualnie Motorola Moto Z ;)
  19. werkaa

    Internet domowy od T-Mobile?

    mam, nie jest najgorzej ale lejek boli. transfery i pingi calkiem przyzwoite choc duzo pewnie zalezy od lokalizacji. w godzinach szczytu mozna pograc spokojnie przy 70ms w wiekszosc gier online. Ale niektorych aplikacji lejek sie nie tyczy, zobacz w umowie.
  20. werkaa

    Samsung galaxy s7 edge lub s8/s8+

    Ja wolałabym ip patrząc na wsparcie, a raczej jego brak u samsunga
Top