Wyniki wyszukiwania

  1. Baikal

    Zdjęcie simlocka SE Yari

    Namówiłem matkę aby przeszła do play'a niestety nie bardzo chce się rozstać z telefonem (Sony ericsson Yari) mimo, że ma już trochę lat cały czas był używany w oragne i taki simlock ma ;( czy są darmowe sposoby na ściągniecie go?
  2. Baikal

    Nokia Asha 206 Dual Sim

    Czasami przydaje się mieć coś co wytrzyma długo bez ładowarki oprócz solidów kupiłem ostatnio ww Nokie 206. Krótko i na temat - Wykonanie na dobrym poziomie nic nie szczęka nic nie skrzypi tylną klapkę musiałem otworzyć kostką (dla mniej ogarniętych - to taki plastik do otwierania obudów) aż...
  3. Baikal

    Xperia Z1 - cudo

    nie wiem czemu jeszcze nie ma info na temat tego telefonu :), i dodatkowego obiektywu telefon idealny ? Porównanie telefonów : Sony Xperia Z1 C6902 / Sony Xperia Z1 C6903 / Sony Xperia Z1 C6906 :: mGSM.pl cena w Polsce 2999 z obiektywem bez 2600 obiektyw osobno 700zł jeżeli by miał trochę...
  4. Baikal

    AppStore Dla mających abonament w Play

    1 aplikacja za 1gr (do wyboru) Usługi - Dopisz do rachunku PLAY | Play
  5. Baikal

    ładowarka na rower

    Ostatnio wziąłem się trochę za jazdę na rowerku zacząłem od 30km i nie miałem problemów z telefonem, a od kilku dni trasy po ok 60-70km i tu jest mały problem, bo korzystam przy tym z endomondo, kręć kilometry czasmi z googlowskich map. (internetu nie odpalam bo za szybko zżera baterię) chciał...
  6. Baikal

    Inne dla posiadaczy samochdów ford

    większość z użytkowników jest niepełnoletnia ale może ojciec/ wujek ma fordzika, więc może podjechać lub zadzwonić do najbliższego salonu i umówić się na darmową wymianę znaczków (najczęściej w fordach galaxy się ścierają), jestem po wymianie całkowicie za free się odbyło - a rachunek który i...
  7. Baikal

    Inne myszka acer happy za 19zł do lapka

    19 zł - wydaje mi się, że po taniości ;) na allegro od 38zł na ceneo od 35zł Gorący strzał :: Acer Happy fioletowa - Mysz bezprzewodowa - Sklep komputerowy - X-KOM.PL
  8. Baikal

    Inne Czytnik kart na złączu USB za 5zł GoodRam

    zostało 250 sztuk - przydatny gadżet Gorący strzał :: GoodRam USB 2.0 (microSD/microSDHC/microSDXC) biały - Czytnik na złączu USB - Sklep komputerowy - X-KOM.PL
  9. Baikal

    Inne PENDRIVE KINGSTON DataTraveler SE9

    17zł za 8GB zostało 15 sztuk Gorący strzał :: Kingston 8GB DataTraveler SE9 (Metalowy) - Pamięć PenDrive (USB) - Sklep komputerowy - X-KOM.PL
  10. Baikal

    Inne Torba na laptopa 15-16" Targus 19zł

    Na Fejsie dodają co dziennie jakieś promo a 19zł za torbę to chyba nie dużo :) zostało 40 sztuk Gorący strzał :: Targus TAR300 - Torba na notebook do 15 - 16" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL
  11. Baikal

    Galaxy Note N8000 10.1

    od ok 5 dni jestem posiadaczem Galaxy Note N8000 10.1 na szybko plusy i minusy: + mega wydajny procesor nic się nawet nie spróbuje przywiesić (4x 1.4) + 2GB ramu + jasny przejrzysty ekran o przekątnej 10.1" i rozdzielczości 800x1280 (chociaż wolał bym full hd) + wygląd...
  12. Baikal

    GreenPower Premium

    GreenPower Premium opis Zaktualizowano: 23 maj 2O13 Aktualna wersja: 9.9 info Producent: Binary Mango AS Rozmiar: 2.86MB Rozszerzenie: APK Dodatkowe info: Aplikacja Green Power FREE zapewni Twojej baterii wiele dodatkowych godzin pracy! "Dzięki tej niesamowitej aplikacji można...
  13. Baikal

    Flash player android 4.1.2

    mam mały problem z flashem - Dolphin a także Opera Opera: youtube działa bez problemów - problem z innymi stronami a także filmikami innymi niż YT: dolphin: YT nie dzialła flash na stronach tj opera stockowa przeglądarka mieli wszystko ładnie ale mi się nie podoba ^^ instalowanie adobe...
  14. Baikal

    Inne niektóre akcesoria gsm

    Unprecedented discount starts on May 15th. 40,000+ items are waiting for you! akcesoria gsm, kilka łaszków, ładowary monopod do gopro lub aparatu, szkoda, że nie uchwyty na rower ;/ wysyłka do polski za free
  15. Baikal

    Odbrandowanie Note a gwarancja

    czy zdejmując branda i wgrywajac odicjalnego 4.1.2 straci się gwarancję? co nie czytam to każdy inaczej się wypowiada. Są jakieś problemy z wgrywaniem ? nigdy nie robiłem takich rzeczy ^^ bo nie było potrzeby. rozumiem, że ten będzie ok: http://live.samsung-updates.com/index.php?device=GT-N7000...
  16. Baikal

    Wyłączenie/ blokada internetu tylko mms

    Nigdy nie miałem telefonu z symbianem więc pytam.. Czy da się wyłączyć internet tak aby działały tylko mms?, Nokia e72, moja M. nie będzie nigdy korzystała z neta - tylko wifi i mms.
  17. Baikal

    Inne Acer Aspire S5-391-53314G12 2888zł

    Acer Aspire S5-391-53314G12 - Komputery - Komputronik notebooki, komputery i elektronika może akurat ktoś szuka :) Sprzedano już 13 szt. Pozostało jeszcze 20 szt.
  18. Baikal

    Inne Dysk SSD 120 gb 349zł (Komputronik)

    uważam, ze to całkiem przyzwoita cena: Samsung 2.5'' SSD 840 Series 120GB (Serial ATA3) Basic 7mm - Sprzęt komputerowy - Komputronik notebooki, komputery i elektronika sprzedano 6 sztuk pozostało 7sztuk
  19. Baikal

    Inne Starcraft II 19€ do 11.03.2O13

    tj. w tytule sc II za 19€ Blizzard Store ostatnie sztuki
  20. Baikal

    Dla kobiety z qwerty do ok 500zł

    Moja M. trochę zmądrzała i zastanawia się nad zmianą wysłużonej już e51. Stanowczo jednak odpychają ją telefony dotykowe nie wiedzieć czemu. Jej wykorzystanie telefonu polega na długich rozmowach i milionie sms a także pewnie pstryknięciu kilku fotek. wymagania: klawiatura qwerty aparat 5mpx +...
Top