Wyniki wyszukiwania

  1. S

    Ulubiona gra na komórkę

    Mi się bardzo podobają stworzone gry akcji (np. Assasin Creed) i "strzelanki".Chociaż również lubię takie "mieszanki" jak gangstar itd.
  2. S

    Benq-Siemensa C81

    Zdjęcia są przeciętne,chociaż gratuluję ci,że udało ci się tak ustawić.W każdym razie do dobrych zdjęć ci jeszcze "trochę" brakuje,ale to nie znaczy,że nie powinieneś ćwiczyć.
  3. S

    Need for Speed: Shift

    Grałem... i usunąłem. Te wyścigi są bez sensu,i w dodatku uniknięcie policji to cud.Bardziej spodobał mi się Hot Pursuit,ale na 240x400 (pewnym programem zmniejszam rozdzielczość) gdyż posiada lepszą grafikę i misje (albo ta moja wersja na 240x320 to podróbka).
  4. S

    Pokemon Gold PL

    Gra mi się bardzo podoba,grafika, i o wiele mniej "dziwniejsza" od Reda.Chociaż te ciągłe spotykanie przeciwników, i to kolejne spacerowanie...Nudzi.
  5. S

    Jaki antywirus najlepszy na komputer??

    Szczerze ja nie mam żadnego antywirusa,bo dla mnie to zbędne,ale jak dla mnie mógłbyś wypróbować Kaspersky'ego Pure i NOD,i zdecyduj,który najlepszy.
  6. S

    Gothic 3 The Beginning

    Szczerze ta gra jest dobrym RPG,ale żeby fabuła poszła do przodu,trzeba poświęcić dużo złota oraz dużo czasu na zdobywanie poziomów tylko po to,aby pokonać pojedynczego przeciwnika.
Top