Wyniki wyszukiwania

  1. P

    Z czym Ci się kojarzy mój nick?

    k800i_mati, z mateuszem który ma se k800i
  2. P

    Skojarzenia

    gówno
  3. P

    Dowcip

    teraz na mnie kolej :P to są naprawde śmieszne kawały :) Inżynierowie: mechanik, chemik i informatyk jadą jednym samochodem. Nagle silnik prycha, buczy, silnik gaśnie, auto staje. - To coś z silnikiem - mówi mechanik. - Myślę, że paliwo jest złej jakosci - stwierdza chemik. -...
  4. P

    Torrenty.org

    wszystkie są w tym folderze :D http://www.sendspace.pl/file/Oqlk2Nfm/
  5. P

    Kody Serwisowe

    w ukrytej wiadomosci jest tylko na numer seryjnny :( lipa
  6. P

    Pytanie do informatyków

    raczej ja mam wierze podłączoną do komputera i jedne słuchawki są do wierzy a jedne są do komputera...i jakos jak inaczej podłącze kable to czy sie nie da :P o to mi chodziło :)
  7. P

    Pytanie do informatyków

    chciał bym się dowiedzieć czy można podzielić na komputerze ze muzyka leci z komputera i podpina się 2 pary słuchawek i mozna podzielic ze na jednych leci jedna muzyka na na drugich włącza się inny program do słuchania muzyki leci inna np. na komputerze włącza się winampa i windows media player...
  8. P

    Tibia

    ta gra jest wciągająca i moze nas doprowadzic do nie uczenia sie itp...to nie polecam tej gry i jesli nie graliscie to nie grajcie... Dla mnie jedyny sens grania w tą grę to jest zrobienie okolo 50lvl i sprzedania postaci na allegro
  9. P

    Nokia 6300

    ale ten tenefon nie ma Irdy...ja często słucham muzyki na tym tenefonie i gram w gry i pisze smsy i ładuje co 2dni...nie wiem co wam przeszkadza ze ten telefon trzyma 8 czy 3 dni...mozna codziennie nawet podłączac go na noc pod ładowarke :) Polecam telefon
  10. P

    hmmm lepsza jest nokia 6300 czy 3110c

    tak nokia 6300 jest lepsza [byk]
  11. P

    X czy Y

    głośniki pies czy kot? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
  12. P

    Sztuczka psychologiczna

    ja wybralem liczbe 5 i pomidora...cos nie wyszlo ;p
  13. P

    SZTUCZKA NR 5

    mi wyszedl czerwony młotek ale chyba dlatego ze kiedys to juz widzialem :D
Top