Wyniki wyszukiwania

  1. R

    Problem z spv m3100

    A powiedzcie mi jak się zmienia windowsa? to wystarczy zmienić romy? czyli to:https://forum.gsmx.pl/15724/htc-hermes-tytn-m3100-6-1-pl-wersja-finalna-v2-1-globalbus.html
  2. R

    Problem z spv m3100

    Próbowałem. ale po wgraniu jakiej kolwiek gry było to samo.
  3. R

    Problem z spv m3100

    Witam, nie dawno kupiłem spv m3100, a dokładniej mda. Posiada windowsa mobile 6 professional, a problem polega na tym, że jak zainstaluje choć jedną rzecz na tym telefonie on zaczyna się zacinać. Z tego co słyszałem i czytłem nikt nie narzeka na te telefony pod tym wględem. Czy to wina windowsa...
  4. R

    hakowanie Noki N80

    A czy to hakowanie wystarczy żebym mógł instalować na telefon wszystkie aplikacje? bo jak narazie udało mi się zainstalować tylko Fife 07 z rozszerzeniem sisx.
  5. R

    hakowanie Noki N80

    niemoge tego zainstalować nawet.
  6. R

    hakowanie Noki N80

    v 5.0719.0.2 to mój soft. nie próbowałem nim hakować, podalibyście mi jakiegoś linka do tego programu bo nie umiem go znaleść.
  7. R

    hakowanie Noki N80

    Mam problem, nie umiem znaleść dobrego programu żeby zhakować Nokie n80. Może znacie jakieś sprawdzone programiki? Ktoś może używa lub używał tego telefonu i wie czy można jakoś zrobić żeby się dało instalować na telefon nie tylko aplikacje z rozszerzeniem sisx? Cz to wystarczy tylko zhakować...
  8. R

    problem z aplikacjami w motoroli z8

    Posiadam motorole z8, pościągałem ostatnio sobie aplikacje na symbiana UIQ3 i jak próbuje zainstalować którąś z nich to wyświetla mi się komunikat że komponent nie przeszedł testu zabezpieczeń. Czy wie ktoś jak to ominąć? Wiem że da się coś takiego zrobić tylko ja tego nie umiem. Proszę o pomoc...
  9. R

    Problem z GPS

    Witam, mam problem z zainstalowaniem jakiegokolwiek gps na motorole z8. przy niektórych pisze że jest chroniony ID, w innym zaś że nie przeszedł testów jakiś. Czy mógł by mi ktoś podesłać linka z gps z którym nie będzie problemów, najlepiej darmowym lub jakąś poradę chociaż jak można te...
  10. R

    Route 66 Mobile 7 [v7.3.545] [SymbianOs 9.1/9.2]

    No mam to UIQ. Tylko próbuje ściągnąć jakiegoś gps na ten telefon i żaden nie działa a w zakładkach UIQ nie ma gps-ów.
  11. R

    Route 66 Mobile 7 [v7.3.545] [SymbianOs 9.1/9.2]

    Mam problem z zainstalowaniem tego gps-a na motorole z8, wyskakuje mi jakiś błąd, że obiekt jest chroniony przez jakieś ID. Czy wie ktoś o co tu chodzi? czy można to jakoś ominąć?
  12. R

    Problem z Motorolą z8

    Posiadam motorole z8. Instaluje do niej różne gry i albo nie działają, albo działają, ale klawisze górne nie działają. Czy jest jakiś sposób na to? Z góry dzięki !!!
  13. R

    Motorola Z8 pomocy

    Ja mam takie pytanko w sprawie tego telefonu. Właśnie go zakupiłem i nie bardzo wiem która to wersja symbiana, z której zakładki mogę pobrać jakieś aplikacje?
  14. R

    Czy palmtop...

    Mam pytanie czy z palmtopa można dzwonić?
  15. R

    nokia n70

    Jak zmienić oprogramowanie w tym telefonie na music edition?
  16. R

    Nokia n70

    ale jak to zrobić. podaj jakiegoś linka jak możesz z instrukcją z góry dzięki
  17. R

    Nokia n70

    Jak zmienić oprogramowanie w Noki n70, bo słyszałem, że orange ma swoje oprogramowanie i się troche tnie ten telefon. Prosze o pomoc
  18. R

    Problem z nokią n70

    Posiadam Nokie n70 i mam problem. Gdy gram w niektóre gry klawiatura nie działa, ale w nie których grach działa np. w doom RPG działa cały czas, a w gangsta nie działa wogóle czy real football 2O09. Czy ktoś zna powód tego?? Wszystkim z góry dziękuje.
Top