Wyniki wyszukiwania

  1. L

    Problem z lg kf750 [tabliczka dotykowa]

    Dobra,zapytam się tutaj myślicie ze to wina taśmy?
  2. L

    Problem z lg pc suite lg kf750

    A wiecie moze,jak zsynchronizowac mojego lg z pc suite IV,bo kaze mi w telefonie zrobic tryb pc suite a ja takiego nie posiadam.Wiecie co zrobic?
  3. L

    Problem z lg pc suite lg kf750

    Widziałem temat z problemem lg pc suite,ale nie znalazlem odpowiedzi. W dodatku mam karte pamieci 2 gb i jak chce zrobic pamiec masowo to nie moge tej karty przegladac dlaczego? Jest ikona ale pisze 'Wloz dysk F:' O co chodzi?
  4. L

    Problem z lg kf750 [tabliczka dotykowa]

    Okej zobaczymy czy bd działać mam coś wolnego neta i pobieram adobe readera xd W razie czego napisze jeszcze gdybym potrzebował pomocy ;p Nie rozumiem troche tej drugiej instrukcji ;/ A instrukcja lg mi nie pomogla bo LG Suite nie wykrywa mi lg ! ;/ Caly czas pisze 'nie podlaczono telefonu ' Co...
  5. L

    Problem z lg kf750 [tabliczka dotykowa]

    Chciałem tak zrobić,ale mi każe znaleść w trybach usb pc suite a mi to się nie wyświetla co zrobić?
  6. L

    Problem z lg kf750 [tabliczka dotykowa]

    A te nowe oprogramowanie w jaki sposób wgrać? Płytka wydaje się cała bo czasami działają te 2 przyciski. Problem jeszcze LGMobile Support Tool nie obsluguje mojego LG,ma jeszcze moze inna nazwe? Hard reset robiłem pare razy i nic ;/ A wiesz jakie lg suit użyć do tego modelu? Aha i jak...
  7. L

    Problem z lg kf750 [tabliczka dotykowa]

    Witam,mam parę problemów z moim LG: 1. Jak zsynchronizować LG z pc? Jakiego PC suita użyć 2,3 czy 4? 2.Nie chcą mi działać 2 przyciski na panelu dotykowym a mianowicie te 2 kreski nad lewym i prawym kolkiem [ przyciskiem],czasami dzialaja w zimnym pomieszczeniu nie rozumiem jaka w tym reguła...
  8. L

    [HTC Hermes/TyTN/m3100] [6.1] [PL] wersja finalna v2.1 by globalbus

    Dalo by rade zmienic na rapidshare?? Megaupload nie dziala..
  9. L

    Zastosowanie do zalecen producenta

    Ta bateria już po pierwszym rozładowaniu się uszkodziła ;/
  10. L

    Zastosowanie do zalecen producenta

    Jest sposob aby to naprawic ?
  11. L

    Zastosowanie do zalecen producenta

    Witam,wczoraj doszła mi z allegro bateria do HTC m3100(hermes) i od razu po otrzymaniu jej zaczalem czytac zalecenia. Zalecenie wygladalo tak:(Ladowac przez 12h z wylaczonym telefonem i trzeba rozladowac telefon,trzeba bylo tak zrobic 3 razy ) I niestety dzis rozladowalem ten telefon,podczas...
  12. L

    Bijatyka Jakie znacie fajne bijatyki.

    Street fighter,polecam !
  13. L

    kilka telefonów który najlepszy?

    Mój kolega ma HTC Wildifire,mówi że się nie zacina,długo trzyma,prawie cały dzien przy ciągłym użytkowaniu.
  14. L

    Male pytanko

    Mam od niedawna HTC i chcialbym sie zapytac: Czy da sie wgrac inny windows w telefonie,jezeli tak to w jaki sposob. Czy jest szansa ze uszkodze telefon. Za odpowiedzi dziekuje :slonko:
  15. L

    Najgorsze SMS'y

    Ja mialem tak : Pewnej nocy sms'owalem z kolezanka az w koncu usnalem,po 10 min napisala do mnie "Slyszysz co do ciebie mowie?!" A ja odpisalem:"Nie slysze pisz glosniej!!"
  16. L

    Problem z baterią

    Witam,zaczne od razu. Problem polega na tym,ze wyjalem baterie na chwile z telefonu,aby zmienic karte,jednak po tej zamianie bateria trzyma ledwo 1 min bez ladowarki a podczas ladowania sie rozladowuje. Ktos zna przyczyne i czy da rade to naprawic ?:(
Top