Wyniki wyszukiwania

  1. M

    WM5, WM6 FEWidgets

    nie działa to :/ na m3100
  2. M

    jaka jest przyczyna?

    nigdy mi nie spadł a od kiedy hmm chyba od HR tak sie robi...
  3. M

    jaka jest przyczyna?

    jak by było za mało pamięci to by się albo gra wyłączyła albo wyskoczył jakiś komunikat a poza tym na wszystkich grach się tak robi... jeszcze muli jak pisze na qwetry nacisnę to dopiero po chwili literki wyskakują... może to wina systemu?
  4. M

    jaka jest przyczyna?

    Klawisze mam wymienić he? najczęściej robi się tak jak gram...
  5. M

    jaka jest przyczyna?

    Otóż chodzi mi o to ze raz działają mi klawisze pod wyświetlaczem a raz nie, z rolką z boku obudowy tez się tak dzieje jak nacisnę power i włączę z powrotem tela to wszystko gra pomóżcie proszę:(
  6. M

    zmiana ikon

    już mi się odechciało zanim ja zmienię choć jedną ikonkę to z parę godzin zejdzie... a jak się zmienia tło menu? bo w jednym z postów nikt nie odpisał odp ktoś?
  7. M

    zmiana ikon

    błąd wyskakuje mi przy kopiowaniu czegoś na kartę pamięci... a masz może jakieś gotowe ikony?
  8. M

    zmiana ikon

    ale już sobie zmieniłem ikonę startu ja chce tylko zmienić ikonę zasięgu wi fi i tej reszty na pasku. żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tu czemu przy kopiowaniu na kartę pamięci ciągle wyskakuje błąd nie "nie można otworzyć lub zmienić (nazwa kopiowanej rzeczy) błąd danych (crc)" raz się...
  9. M

    zmiana ikon

    czy da się zmienic te ikony?? tą od wi fi też.
  10. M

    czy istnieje mozliwosc zmiany tla w menu?

    odpowie ktoś w końcu??
  11. M

    pisanie rysikiem

    niestety nie ma takiej opcji w esemesach...
  12. M

    pisanie rysikiem

    Czy da się tak zrobić żeby na przykład dało się pisać esemesy rysikiem chodzi mi o rozpoznawanie pisma i czy da się wpisać rysikiem numer nie wbijając go tylko "narysować go rysikiem"
  13. M

    sterowanie komputerem

    czy jest program za pomocą którego mogę widzieć pulpit kompa i sterować nim z poziomu tela??
  14. M

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    mam pytanie jak wysłać więcej niż jeden plik przez bt bo jak zaznaczę wszystkie to się nie da...
  15. M

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    i tak jest szare dalej... ___________________ =====Dodano:===== jak zrobić zrzut ekranu to pokaże o co mi chodzi..:)
  16. M

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    dzięki;) ___________________ =====Dodano:===== mam pytanie czy da sie zmienic tapetę jak chce odblokować klawiature tą szarą jak się pokazuję da się?? ___________________
  17. M

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    bo mi by się przydała jakaś porządna folia... a co do tej taśmy to sam sobie naprawiłem i elegancko chodzi :) ___________________ =====Dodano:===== a wiesz z skąd można ściągnąć dobrego starcrafta z dźwiękiem??
  18. M

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    właśnie zainstalowałem SPB SHELL to jest zaje-fajne. a jaką folie proponujecie kupić ale taką naprawdę dobrą...
  19. M

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    Hermes ma czujnik ruchu lub akcelerator czy to jedno i to samo?chodzi mi o to żeby był wygaszacz np taki jak w noki z zegarem dużym da się w ogóle? i czy opłaca się to instalować? ile zajmuje pamięci ram? http://forum.gsmx.pl/14696/spb-mobile-shell-pl-eng-wszystkie-wersje-w-tym-temacie/2.html
  20. M

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    ale jak je ustawic?? żeby był ten wygaszacz?
Top