Wyniki wyszukiwania

  1. R

    Big problem ze wszystkim

    Witam, mam problemów stos z iPhhonem 4. Dostałem go, zaaktualizowałem oprogramowanie do 5.0.1, wyczyściłem i iPhone wrócił do stanu fabrycznego. Przerobiłem kartę sim na mikro. w iPhonie jest sim-lock i teraz I problem najważniejszy w sumie. Nie mogę przejść dalej podczasa początkowych...
  2. R

    Ściąganie sim-locka z iPhone 4 ?

    DObry Czy jestem w stanie samemu ściągnąć sim-locka ? Znajomy mi radził bym zrobił to w jakimś serwisie, ponieważ ściągną na zawsze, lecz trzeba bulić pewnie 100 zł minimum. Jest jakaś lepsza opcja oprócz niestałego sim-locka ?
  3. R

    Odpowiedni wybor telefonu dla mnie ;D

    HD2 genialny telefon, do tej sumy byś się zmieścił :)
  4. R

    Do Ukochanej

    Twoje słodkie usta, dotykając moich, pozwalają na zetknięcie się naszych serc, szybsze ich bicie.
  5. R

    Samsung S5230 Avila [opinie]

    telefon bardzo mi nie leży... Używam go od dwóch tygodni i na prawdę jest to jeden z gorszych fonów jakich miałem. Wszystko jest w nim badziewne, mając do dyspozycji około 100 zł RADZĘ kupić jakiegoś Soniaka, które za tą cenę będą bardzo przystępne.
  6. R

    Xperia Play ? Kolejne mistrzostwo firmy Sony [newsy: gsmx.pl]

    Mistrzostwo ? Nie nazwałbym tego tak, od dawna były plany i projekty o tych hybrydach jak już było o tym info wychodziło na to, że będzie to SE produkował, akurat to im się udało. Telefon ma niezłe gry ale mi nie przyjemnie nie grało się na Xperii Play. Może ten telefon "lepiej się...
  7. R

    Apple iPhone 2G

    wgrywałeś jakieś sterowniki ? :D
  8. R

    Benq-Siemensa C81

    rewelacji nie widzę w fotkach, podkrętna miejscówka ogólnie :D
Top