Wyniki wyszukiwania

  1. M

    Naj lepsza marka telefonu

    Według mnie każda komórka ma coś dobrego czym różni się od innych producentów, lecz najlepszą marka jest chyba NOKIA moim zdaniem. Jakby nie było to na razie tylko oni wydali telefon z parametrami które nie mają żadnych konkurencji, mianowicie mam tutaj na myśli NOKIE N95, która ma w sobie...
  2. M

    SGH-L760

    też go mam od nie dawna bo od tygodnia;] ale już obcykałem prawie cały telefon:] szkoda tylko że instrukcja obsługi tego telefonu jest taka uboga:/ przynajmniej ta którą wydaje PLAY.
  3. M

    Sillent Hill

    Ostatnio miałem przyjemność pograć sobie na swojej komórce w Sillent Hill. Osobiście uważam, że jak na tą grę to mogła by być trochę lepsza, ale da się pograć. Mam pewne zastrzeżenia odnośnie tej gry, natomiast rzecz która mnie w niej denerwuje to ta cisza, tzn. nie zaimplementowano w niej...
  4. M

    SGH-L760

    Co myślicie o tym telefonie? Niedawno go zakupiłem w PLAY i tak się zastanawiam co można by ciekawego z nim zrobić. Niedawno w necie znalazłem kilka modów i patchy ale nie są zbyt ciekawe. Osobiście do tego telefonu nie mam zastrzeżeń bo ma właściwie wszystko co mają również inne nowoczesne...
Top