Wyniki wyszukiwania

  1. P

    [HTC Desire Z] Pytanie o Android 4 ICS

    Witam mam pytanie czy można zaktualizować w/w telefon do tej wersji androida oczywiście nieoficjalną drogą wiem że oficjalnie nigdy nie będzie ics dla tego telefonu. Jeżeli się da może mi ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć jak to zrobić łącznie z linkami do ściągnięcia czego trzeba, no i...
  2. P

    Lg gt540

    Witam mam pewien problem z tym telefonem mianowicie jest on z sieci orange i ma andorida w wersji 1.6 czy można domowym sposobem zaaplikować mu nowszego androida np 2.1 czystego nie brandowanego pod jakąś tam sieć proszę o odpowiedź jak to zrobić krok po kroku z góry dzięki za odpowiedzi.
  3. P

    Problem z Samsung Apps

    Witam ten problem już kiedyś był opisywany na tym forum lecz nie został on rozwiązany więc pisze jeszcze raz tym razem w tym dziale. Cały problem polega na tym że w menu głównym przy ikonce Samsung Apps widnieje liczba 3 jak wiadomo chodzi o 3 aktualizację. Gdy wchodzę w Samsung Apps widnieje...
  4. P

    Problem z Samsung Wave

    Witam mam mały problem z moim samsungiem a raczej oprogramowaniem bada mianowicie chodzi o to że przy ikonce Samsung Apps widnieje mała 1 jeżeli wejdę w sklep pokazuje mi się że jest dostępna 1 aktualizacja ale nie wiem czego aktualizacja bo tego już mi nie pokazuje może wiecie jak rozwiązać mój...
  5. P

    HTC Magic

    Witam mam problem z HTC Magic a mianowicie chodził normalnie aż pewnego dnia tzn. wczoraj nagle sam się wyłączył i teraz jak go odpalam pokazuje się znaczek HTC jest ta melodyjka napis widnieje około 10 sekund znika i znowu się pojawia i tak non stop nie można go uruchomić może ktoś z was też...
Top