Wyniki wyszukiwania

  1. X

    pianino

    w opcjach dzwieku wlacz dzwiek aplikacji jesli masz wylaczony, i wtedy profil ogolny xd
  2. X

    GG

    Restart pomogl, thx xd. Temat do zamkniecia xd
  3. X

    GG

    normalnie jak sei tam loguje to ejst napisane Internet GPRS tzn teraz nie jest bo nie dziala ale wczesniej tak bylo caly czas xd i dzialalo dobrze
  4. X

    GG

    a mozesz jasniej?Xd
  5. X

    GG

    mam problem z gg, a mianowicie przy 8% staje i nic sie nie dzieje, wiem ze wtedy sie laczy z netem ale jszcze kilka dni temu dzialalo normalnie, uzywam to od 3 miechow i nie mialem jeszcze takiego problemu xd inne aplikacje typu opera dzialaja normalnie-lacza sie z netem i dzialaja tak jak...
  6. X

    i znow te pokemony (tym razem crystal)

    tak wiem ze spamuje o tych pokemonach wszedzie xd tym razem chodzi mi o pokemony crystal ktore co jakis czas mi sie zawieszaja, czy bto normalne i u was wystepuje to samo? xd gram na telefonie przez MeBoy nie do konca wiem czy to odpowiedni dzial xd
  7. X

    poke yellow

    bez obrazy ale sadze ze masterball nie ma z tym nic wspolnego xd z powodu porazajacej liczby odwiedzin prosze o zamkniecie tematu, wydaje mi sie ze sie nie dowiem dopuki nie sprawdze xd ale thx za checi To po co się pytasz skoro wiesz najlepiej...
  8. X

    poke yellow

    nie do kona wiedzialem gdzie to napisac wiec pisze tu xd a wiec; przeszedlem lige w pokemonach yellow, zlapalem mewto, gram na telefonie przez tego MeBoya wiec CHYBA (nie wiem czy sie da xd) nie moge sie polaczyc z innymi i wymieniac pokemonow czy cos i sie zastanawiam czy oplaca mi sie tam tego...
  9. X

    Pes 2O09

    Nie da się :< A co do tematu to jak inni uważam ze pes jest dużo lepszy niż fifa i na pc i na fona xd
  10. X

    Medal of Honor Airborne

    na pc lepszy cod a na fona moh :)
  11. X

    Historyjka

    po czipsy
  12. X

    Problem z Wordmax 2

    a jak podmienic pliki? podlaczajac fona do pc? mi sie all instaluje odrazu po zgraniu an telefon wiec nie wiem jak mam najpierw patcha zainstalowac pozniej wordmaxa... mhm?
  13. X

    Problem z Wordmax 2

    mam to samo ;s W instrukcji napisano zeby tam instalowac jakos pozniej zamieniac a u mnie jak wrzuce na fona to to odrazu mi sied instaluje wszystko xd moze cos zle zrozumialem ale rowniez dolaczam sie do prosby o dokladnijsza instrukcje
  14. X

    Problem z TibiaME

    płacisz za połączenie z internetem, ja w plusie wykupiłem se pakiet 60mb za 10 zł, i tak średnio na 3h idzie 5-7mb ; d
  15. X

    Czy to przypadek?

    ja jestem za arsenalem ; d tylko ze narazie cos im nie idzie ;< Hail Arsenal, Hail Me _/ A co do tematu to smiechowo sie ulozylo ; d
  16. X

    Trailer: Bioshock Mobile on MWC 2O09 !

    fajna gra ale wie ktoś może kiedy ona ma się ukazać?
  17. X

    [PROBLEM] teledyski w nokii 5310

    naciskasz gwiazdkę i masz full ekran jeżeli o to Ci chodzi ;D
  18. X

    nokia 5310

    Nie wiem co wy ogarniacie, że on się wam zawiesza, mi raczej on tylko czasem zamula trochę, a do tematu: Wg mnie telefon jest dobry, na aparat też narzekają wszyscy, ale ja go w ogóle nie używam, więc na ten temat nie będę się wypowiadał, w zestawie dają trochę krótkie słuchawki a to całe...
  19. X

    karta pamieci jest uzywana przez inna aplikacje??

    Jak podlaczasz telefon do pc to ustaw magazynowanie danych a jezeli w pasku zadan w ukrytych ikonach bedzie pokazane ze jest cos podlaczone to wylacz ta ikonke xd a jak przy podlaczaniu do pc Ci nie wyskauje to multimedia/ magazynowanie danych/ drukowanie czy jakos tak to w ustawieniach w...
Top