Wyniki wyszukiwania

  1. T

    Historyjka

    sie ruchala z psem
  2. T

    Masz czy nie masz?

    mam masz downa
  3. T

    Skojarzenia BIS

    maczuga
  4. T

    Żółwik

    zolwik ktory sie zegna w stylu kosmitow z strasznego filmu3(kopiemy kolege w jaja)
  5. T

    Chińska Gra

    uszy poto zeby cie uslyszec a nos tak dla picu dlaczego ty myslisz ze ja mysle ze ty myslisz ze on mysli ze ja mysle ze ty nie myslisz
  6. T

    Skojarzenia

    pijanstwo
  7. T

    HIT czy SHIT?

    hit play station3
  8. T

    Z czym Ci się kojarzy mój nick?

    z akroturystyka
  9. T

    Manchester United

    bez obrazy dla jego fanow ale nie lubie ManUtd i nie lubie C.ronaldo LIVERPOOL FC to dla niego bije moje serce Torres,Gerrard,Reina,Arbeloa,Carragher,Skrtel,Hypia,F.Aurelio,Babbel,Benayoun,Xavi Alonso,Mascherano,Leiva,Keane,Kuyt,Finnan,Rierra,Agger,(super paka)
  10. T

    O blondynkach

    czym rozni sie blondynka od zaby zaba czasem kuma dlaczego blondynka przechodzi na paluszkach obok apteki bo nie chce zbudzic tabletek nasennych z okna wyskoczyly rownoczesnie brunetka i blondynka ktora spadnie pierwsza brunetka bo blondynka zgubi sie po drodze dlaczego blondynka...
  11. T

    Żółwik

    zolwik psychopata(bierzemy co mamy pod reka i rzucamy tym w kazda napodkana osobe)
  12. T

    Piszemy do tysiąca jak zginął krecik

    89.jego kumplom sie nudzilo wiec sie zabil zeby im sie nie nudzilo
  13. T

    HIT czy SHIT?

    jasne ze hit shit
  14. T

    100 powodów dzięki którym Polacy są znani na całym świ

    101.oczywiscie dzieki Jerzemu Dudkowi(poniewaz wygral w 2004/05roku lige mistrzow z LIVERPOOL FC a teraz gra w Real Madryt)
  15. T

    Z czym Ci się kojarzy mój nick?

    z pedalem hahahahahahahahahahahahahahahahaha robie sobie jaja bez obrazy
  16. T

    Piszemy do tysiąca jak zginął krecik

    87.chcial dokopac Norisowi ale przeliczyl swoje sily
  17. T

    co sadzicie o n95??

    super fon mam go od tygodnia jesli chcesz go kupic to sie nie wachaj nawet jakbym mial wybulic 2000zl to bym kupil
  18. T

    Piszemy do tysiąca jak zginął krecik

    85.jechalem sobie rowerem a tu nagle widze jakiegoś krecika przede mna wiec pomyslalem sobie co ch*ja bede omijal rozpedzilem sie i najechalem go na ten wielki czarny leb zobaczyl swoje odbicie w lustrze (i pomyslal k*rwa jakis je*any mutant) i umarl na zawal mniej wulgaryzmów :arrow: malymakar
  19. T

    Piszemy do tysiąca jak zginął krecik

    83.wiem wszyscy sie mnie boja
  20. T

    HIT czy SHIT?

    shit Liga Mistrzow w pilce noznej
Top