Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Mój telefon.

    Ja mysle ze ten telefon to rejony azjatyckie bo tam sa tego typu telefony. Skontaktuj sie z sprzedajacym co to za marka a potem podziel sie z nami ;).
  2. A

    Lenovo OPhone

    Ładny telefon. Osobiscie jestem zwolenniczka symbiana i eNek ale jakbym juz sie miała przezucic to napewno wybrałabym ten telefon.
  3. A

    Nokia

    Do 300 zł uda Ci sie wychaczyć N70. Nie ma irdy ale ma BT. Ja jestem posiadaczka N70 i jest to super telefon i co najlepsze ma symbiana ;).
  4. A

    Komórka dla dziecka na gwiazdkę?

    A ja myśle, że wiek nie jest "wyśrubowany" by kupić dziecku komorke. Jezeli w miare dziecko jest rozsadne to mozna mu kupić. Napewno jakis z symbianem bo jest duzo mozliwosci gier i aplikacji a to dzieciaki lubia ;). A jezeli chodzi o budzet na karcie to by był okreslony. Jakby wykorzystał to do...
  5. A

    Obudowy

    Czarna jest ładniejsza i wiele osób uważa ze lakier na czarnej jest lepszy. W moim przypadku to sie sprawdziło wiec bierz czarna ;).
  6. A

    Instrukcja obsługi szczotki do klopa

    Ha ha nie złe xD ciekawe jakie by były jeszcze dalsze opcje z ta szczotka xD.
  7. A

    Nokia n70

    A ja mysle wrecz odwrotnie ;). Mam ja juz dlugo i szczerze mowiac nie narzekam na nia. Bedziesz dbac o porzadek na fonie to nie bedzie Ci zamulał, nie bedziesz nim rzucac po pokoju to bedzie Ci sluzył długo... Jedyne co moge sie poskarzyc na ten telefon to slaby lakier a w szczegolnosci na...
  8. A

    Nokia N95 8GB [Opinie]

    Bardzo fajny telefonik. Radziłabym przemyslec kupno jednak tego modelu poniewaz zwykła N95 ma karty pamieci a N95 8GB to pamiec na telefonie. Decyzja nalezy do Ciebie. Jezeli chodzi o N96 o ktorej wspominał wczesniej ktos to nie jest to godny nastepca N95 poniewaz to jest najgorszy nie wypał...
  9. A

    co sadzicie o symbianie

    Jest to najlepszy system na komorki jaki tylko moze byc!!! ;) sama jestem właścicielka Nokii N70 z symbianem s60v2 i jestem w pelni zadowolona. Wiadomo symbian czasami lubi zamulic ale jak dba sie o porzadek na fonie to nie ma sie z tym zadnych problemow. Ja akurat nie narzekam na taki problem...
  10. A

    Bravo Girls - naprawde trudne problemy : lol

    Żałosne sa te laski! Z ta kaszanka czy co tam to było najlepsze xD. Tak sobie pomyślalam ze chyba w zyciu ich rodzice nie kochali xD ha ha ha.
  11. A

    jaka karta???

    Ja mam z kingstona 512 mb i 2 gb i jest super!!! ;) to jest najlepsza firma.
  12. A

    Fotografia zwierzeta

    He he fajne zwierzatka ;). Najlepsza fotka jest z kotem w pralce ok2
  13. A

    n70

    Byłam ostatnio kupic sobie 1 gb i zaplacilam 39,99 :D z kingstona.
Top