Wyniki wyszukiwania

  1. golabek168

    Instalowanie aplikacji na 4.2 oraz 4.2.1

    Ostatnio Apple wprowadzil sporo zmian w swoich iOS'ach na wiekszosc platform. Zauwazylem ze jest tu kilka tutoriali jak wgrac .ipa, lecz wiekszosc nie dziala, lub nie jest wyjasniona do konca. Szukalem wiec na wlasna reke, gdyz i tak jestem zielony, metody ktora jest kompatybilna z 4.2 oraz...
  2. golabek168

    Telefon dla Kobiety :)

    Czyli standardowym z zestawu nie da rady ? :(
  3. golabek168

    Telefon dla Kobiety :)

    Zalosny jestes chlopcze... Zakupilem juz Classic, zobaczymy cuz to za cacko, czy trzeba miec specjalny kabel by wgrac polskie menu? Czy moze starczy zwykly USB?
  4. golabek168

    Telefon dla Kobiety :)

    Szukam odpowiedni telefonu dla swojej kobiety. Wymagania: -Prosty w obsludze (Bez bajerow typu GPS, WIFI, itp.), -Systemna javie (0 Symbiana, WM, itp.), -Klasyczny wyglad (Slider, Klapka, Candy - nie ma znaczenia), -Klasyczna fizyczna klawiatura (NIE QWERTY!), -Bez ekranu dotykowego...
  5. golabek168

    iPhone - recenzja

    Z ta fizyczna klawiatura nie przesadzajmy, nie bede nic mowil, gdyz jest to stary i przedawniony temat, za kilka tygodni dojdzie do mnie moj iphone 4, wtedy jesli nie zapomne, pokusze sie o napisanie wlasnej recenzjii.
  6. golabek168

    ProSpace

    Prospace jest darmową grą online, która nie wymaga instalacji - wystarczy przeglądarka internetowa. Kolonizuj nowe planety, rozbuduj swoja potęgę i niszcz swoich wrogów. Jednaj się w sojuszu z przyjaciółmi i wyzywaj do walki innych. Przenieś się w odległy niebezpieczny świat - świat...
  7. golabek168

    Kontakty na HTC Touch Diamond 2

    Z tego co wiem moj znajomy mial ten sam problem. Wlasnie planuje kupic ten telefon, bo z tego co widze to niezle cacko... Wracajac do sprawy, zapytam go co z tym zrobil i dam znac :D
  8. golabek168

    Nokia 5310 nie działa wyswietlacz

    Ja mialem podobnie ze swoim SE, okazalo sie ze w srodku bylo cos rozwalone. Poprostu wadliwy telefon. Na to nic nie mozesz poradzic. Zadzwonilem do nich, minelo troszke czasu zanim mi nowy przyslali. Choc nie wiem czy u ciebie bedze to samo.
  9. golabek168

    Joystick

    Z tego co wiem to sie da przelozyc... lecz moge sie mylic.
  10. golabek168

    Mapki w GPS

    Czesc mam male pytanko. Mam Nokie n73, i chcem zainstalowac GPS'a. Jest tylko jeden problem, mam chyba tylko 2 gb wolnego miejsca na karcie, i moje pytanko brzmi... Czy jak zainstaluje tylko mape europy, GPS bedzie mi dzialal normalnie czy musze robic miejsce na wszystkie mapki?
  11. golabek168

    Nokia N95 8GB [Opinie]

    No to co z tego, lepiej wglada, latwiej sie go obsluguje. Wcale nie dlatego ze jest nowszy. Poprostu bardziej mi sie podoba.
  12. golabek168

    Nokia N95 8GB [Opinie]

    Telefon fajny ale lepszy jest n96.
  13. golabek168

    Sony Ericsson k800i [Opinie]

    Co sądzicie o SE k800i ?? Swietny telefon, jeden z lepszych jakie mialem. Jakie ma wady a jakie zalety ?? Zgadzam sie z Gielekiem ze najwieksza wada to joystick, palce bola po dluzszej zabawie. A najwieksza zaleta, to latwosc uzycia i aparat mi sie podobal Czy polecacie go ?? Tak bardzo polecam...
  14. golabek168

    Nokia E50 - problem

    http://www.gosymbian.com/dhscr/download/dwl_fe_uk.php?name=FExplorer
  15. golabek168

    Brak podświetlenia w 6120c

    Nieznam sie na tym ale chcem sie zapytac czy cos takiego moze byc spowodowane wadliwym oprogramowaniem w telefonie?
  16. golabek168

    Ściągania

    Czasem wystarczy sprawdzic gdzie ci sie zapisuja pliki w przegladarce, np jesli zapisuja ci sie na C: albo cos w tym stylu, a nie masz tego pliku to odswiez katalog. Ja mialem taki problem kiedys, ze jak sciagal mi sie plik na dysk D: to go nie widzialem az nie odswierzylem katalogu. Nastepny...
  17. golabek168

    Nokia n95 8GB z Anglii

    Mieszkam w anglii i duzo przyjaciol ma telefony z vodafone i jeszcze z czyms takim sie nie spodkalem zeby mieli jakies problemy z telefonami. Predzej z O2 bedzie cos nie tak, ja bym wzial, chociaz teraz bardziej sie oplaca nokie 5800 albo n96. Twoj wybor.
  18. golabek168

    Nowy YouTube na komórki

    Ale czy na tej wersji sa wszystkie filmiki jak na prawdziwym YouTube?
  19. golabek168

    X czy Y

    Play! _____________________ BMW czy Ferrari (F1 :-x )
  20. golabek168

    Nokia 5300

    NIE WIEM ILE MA ALE I TAK POWINNO PRZYJAC PLIK NAWET NA KARTE A W SERWISIE BYL, I POWIEDZIELI ZE WSZYSTKO JEST W POZADKU. CHYBA LATWIEJ BEDZIE JAK ODDA TELEFON I POPROSI I NOWY :P
Top