Wyniki wyszukiwania

  1. Y

    [magic 32a] CaSense 1.2

    CaSense v1.2 - rom z sense.ui opis bardzo szybki i stabilny rom, oparty na oficjalnym 1.5 z sense. jedyna jego wada to brak bluetooth. rom przeznaczony na stare radio(bez problemu można zainstalować zamiast 1.5 od orange) Rozszerzenie: .zip screeny download...
  2. Y

    dyskusja na temat ROMów

    jeżeli chcecie się podzielić wrażeniami z któregoś romu, prosze, piszcie tutaj
  3. Y

    [magic32a] VillainROM 33 v4

    [htc magic32a] VillainRom 3.332a NOWE RADIO v4 opis rom przeportowany z htc hero przez bardzo zdolnego polskiego programistę, działa wysyłanie i odbieranie przez bluetooth, dziła wifi i gps. nie ma problemów z wygszonym wyświetlaczem tak jak w konkurwncyjnych romach. jedyny mały problem...
  4. Y

    Klawiatury Better Keyboard

    better keyboard v5.6 download com.betterandroid.betterkeyboard gsmx.pl.v5.6.apk Linki sprawdzone (29.07.12r.) //karol152
  5. Y

    Blapk Market / Aptoide

    BlapkMarket 1.0.6 opis nowa- działająca wersja Dodatkowe info: żeby ściągać, trzeba do listy repo dodać adresy: http://apkrepo.co.tv http://aptoide.com/repo http://aptoide.com/sapo download http://www.mediafire.com/download.php?mnojmzzmqtj Linki sprawdzone (30.07.12r.) //karol152
  6. Y

    HTC Magic vs Nokia 5800

    moge polecic Ci magica, gdyż stałem przed takim samym wyborem. 5800 odpadł gdy mój kumpel go kupił i wziąłem go i się nim pobawiłem. ekran rezystencyjny w moim zdaniem dziwnej rozdzielczosci, ktory nei zawsze lapie, soft albo lamie sie JAF-em albo trzeba kożystać z nizszych niz v40(ktore nie...
  7. Y

    Przekręć nick usera wyżej!

    autosan 2308
  8. Y

    hacking n6220 v05.15

    nie wiem kto Ci napisał, że ten soft jest niehackowalny, bo z moich informacji wynika, że na tym telefonie dziala helloox. tak jak napisal speed, musisz sie zarejestrowac na opda.cn, wpisac imei, poczekac 1 dzien, pozniej sciagnac pliki .key i .cer, ściągnąc i zainstalowaćna telefonie program...
  9. Y

    Audio i wideo ASTRO player v1.23 with key

    ASTRO Player beta with key opis program do odtwarzania muzyki, jako chbya pierwszy posiada i obsluguje equalizer. Rozszerzenie: .apk screeny download key Astro Player Unlock Key 1.3 GSMX.pl.apk Astro Music PlayerLinki sprawdzone (29.07.12r.) //karol152
  10. Y

    Przeglądarki internetowe Dolphin Browser

    Dolphin Browser 2.5 opis nowa przeglądarka z obsługa kart i gestów. oprócz tego ma wiele ciekawych opcji i przyjemna szatę graficzną Rozszerzenie: .apk screeny download DolphinBrowser.GSM.pl.apkLinki sprawdzone (29.07.12r.) //karol152
  11. Y

    Proszę o pomoc z nokią 5800

    a co gdyby wgrac modyfikowany firmware? moj kumpe lzrobil sobie taki v40 z wbudowanym rompatcherem.
  12. Y

    BlackEclair- temat do instalacji przez metamorpha

    opis temat przeznaczony do instalacji przez matamorpha. pliku nie należy rozpakowywać, zostanie automatycznie otworzony przez program należy wskazać plik, poczekać, aż się rozpakuje, zainstalować interesujące komponenty i po instalacji uruchomić ponownie system. zalecam zrobienie backupu przed...
  13. Y

    Metamorph v1.9.4

    Metamorph v 1.9.4 opis program, dzęki któemu można zaaplikować nakładke permanentną, (przez podmianę plików systemowych) download metamorphGSMX.pl.apk Linki sprawdzone (1.08.12r.) //Terlik
  14. Y

    ChompSMS

    ChompSMS v3.1 Chomp SMS opis świetna alternatywa dla systemowego managera wiadomości sms. program przedstawia rozmowę za pomocą atrakcyjnych wizualnie dymków wzorowanych na designie iphone'owego centrum wiadomości. potężne możliwości konfiguracyjne na screenach moja konfiguracja designowa...
  15. Y

    DxTop

    dxTop v 2.6.4 download com.android.dxtop.launcher.v2.6.4 GSMX.pl.apkLinki sprawdzone (13.06.13r.) //karol152
  16. Y

    Klawiatury Better Keyboard

    better keyboard v4.5 Rozszerzenie: .apk Dodatkowe info: alternatywna klawiatura. dodano głosowe sprowadzanie tekstu screeny download Better.Keyboard.v4.5.apk]Linki sprawdzone (29.07.12r.) //karol152
  17. Y

    Audio i wideo TuneWiki

    TuneWiki 1.5 opis całkiem przyjemny odtwarzacz na androida. wg mnie najlepszy, nie licząc systemowego z sense ui. duze mozliwosci w pobieraniu liryc'ow(raczej do zagranicznych kawałków) download Link niżej
Top