Wyniki wyszukiwania

  1. G

    Samsung GT-S7350i - Automapa

    Witam. Jak w temacie: Czy mozliwe jest zainstalowanie autopamy w tym telefonie? Ma on wbudowany modol GPS. Mozna na nim kozystac z googlemaps (w standardzie). A jak nie automapy to czy jakiejs inny program do nawigacji jest?
  2. G

    Odtwarzanie mp3

    Witam i przepraszam, ze znowu (tak szybko glowe Wam zawracam). Ostatnio probuje odtworzyc mp3 na moim HTC MDA V2. Mam na nim WM6.1 W momencie w w WMP odtwarzam mp3, ktora ma 3 i wiecej Mb chwilke sobie pogra a po ok 10s dostaje komunikat "Not eounoth storage available to complet this ..."...
  3. G

    Java

    Witam. Ostatnio zaczalem troszke bawic sie java (aplikacje i gry) i natrafilem na maly problem, a mianowicie (tu zaznacze ze dopiero od miesiaca mam tak zaawansowany tel: MDA Vario II z wgranym WM 6.1 + SPB Mobile Shell chyba 3). Kimbinowalem z kilkoma programami (praktycznie wszystkie linki...
  4. G

    Odpalanie javy

    Obecnie szukam jakiegos odpalacza javy pod WM 6.1 - narazie wszystkie na jakie natrafilem po instalacji koncza sie komunikatem ze sa dla poprzedniej wersji WM i nie moga byc wyswietlane normalnie, a przez to pozniej nie moge nigdzie ich znalesc (chyba przez to). Czy ktos moglby cos poradzic...
  5. G

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    Witam wszystkich. Przedwczoraj mokolaj mi przyniosl HTC Varino II. Z poczatku myslalem (mialem nadzeje), ze to tel :) widze teraz za wielce sie pomylilem. Zrobienie czegokolwiek na tym urzadzeniu jak dla mnie to abstrakcja nie mowiac o korzystaniu z tel. Jesli to nie problem czy ktos moglby...
Top