Wyniki wyszukiwania

  1. P

    Jakie macie Lg

    Ja znajduję się w posiadaniu LG: ks20, ks360, ke970, ku990i od niedawna gt540, a już za niedługo p500. Te telefony to moja pasja ;)
  2. P

    Rom lg gt540 proszę o pomoc

    app2sd nie wymaga czasem androida w wersji 2.2?
  3. P

    Małpa - Kilka numerów o czymś (2O09)

    Świetna płytka. Polecam:spox:
  4. P

    KS 360 motyw

    http://lgcenter.pl/wgrywanie-motywu-t1385.html
  5. P

    Motywy do LG KC910

    A sa jakies motywy dla tego modelu?
  6. P

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    No właśnie, dzieńdobry :D
  7. P

    Jak długo trzyma bateria w LG Ku990i ?

    Moj ku990i wytrzymuje 2-3 dni intensywnego uzywania.
  8. P

    co to jest ?

    Wlasnie o to mi chodzilo przy tym nie ma zadnego dzwieku ani informacji ze otrzymales jakakolwiek informacje.
  9. P

    LG KM 380 - soft

    Jesli telefon jest na gwarancji to go oddaj do serwisu. Softu do tego telefonu raczej nie znajdziesz ale zawsze4 mozesz skorzystac z auktalizacji oprogramowania ktore znajduje sie na stronie producenta.
  10. P

    co to jest ?

    Mi takie coś wyskakuje jak ktoś z sieci PLAY probowal sie ze mna polaczyc a nieposiadal zadnych srodkow na koncie
  11. P

    LG KS 360 [opinie]

    2 są standardowe ale mozesz zawsze sobie sciagnac inne. I nie gadajcie ze sie myle bo sam mam motyw Iphona.
  12. P

    [KS360] Dźwięk wiadomości

    Tak wiem o tym, ale nie ma EFS MB kompatybilnego z KS360.
  13. P

    [KS360] Dźwięk wiadomości

    Skróciłem to sobie sam, a co do EFS media builder nie łączy się z moim KS360 nie to co KU990.
  14. P

    [KS360] Dźwięk wiadomości

    Więc mam następujący problem. Gdy mam ustawiony na dźwięk wiadomości dowolny utwór mp3 i otrzymuję nową wiadomość, ten zaczyna grać. Szkopuł tkwi w tym, że nawet gdy odczytam wiadomość dźwięk wiadomości nadal jest odtwarzany prze jakieś 15s. Czy da radę coś z tym zrobić, aby dźwięk się wyłączaj...
  15. P

    Nokia N73 ME czy W380i

    Tu masz jej specyfikacje. http://www.mgsm.pl/katalog/nokia/n73me/ Jak dla mnie to ta nokia jest o wiela lepsza, no moze pomijajac glosnosc muzyki. Dlatego zdziwilo mnie to ze kolega chce ci jeszcze doplacic 30zl, ale to tylko moje zdanie.
  16. P

    lg kp500

    A wiec mozesz podac pare linkow do tych motywow bo jakos nie umie ich znalezc. edit: dobra juz mam
  17. P

    lg kp500

    Jak zmiana motywu moze sie wiazac z utrata gwarancji jak na ten model LG nie ma jeszcze zadnych motywow nie liczac tych standardowych.
  18. P

    LG GT 500 Bateria

    To wam i tak długo bateria trzymie, mi po sformatowaniu trzymała góra jeden, dwa dni.
  19. P

    Pytanie odnosnie funkcji tel w Hermes

    w SE aby zminimalizować grę nalezy przytrzymać klawisz z tą taką odwróconą strzaleczką, a następnie wybrać opcje minimalizuj.
  20. P

    LG ku990i instalacja gier

    Plik z rozszerzeniem .jar należy wrzucić do folderu OTHER, a następnie na telefonie w folderze INNE klikamy na ten plik i INSTALUJ.
Top