Wyniki wyszukiwania

  1. D

    nokia n97 GPS problem?

    witam czy ktoś miał problem ze złapaniem sygnały gps w n97? ja miałem posiedziałem troszke i znalazłem ten link co prawda jest po angielsku ale jak by co to moge pomóc. wystarczy zrobić tak jak tam jest napisane krok po kroku i wszystko hula jak szalone przynajmniej u mnie jak by co to PW...
  2. D

    Nav N Go iGO 8 [v8.3] [PL] [PDA]

    dzięki za pomoc nie wpadłem na to:) ale i tak pojawił się kolejny problem mianowicie skopiowałem na karte uruchomiłem instalatora (według opisu:) ) instalator uruchamia sie pasek postepu dochodzi do końca aplikacja zaczyna się ładować az tu nagle "failed to open file...
  3. D

    Touch HD problem z BT i synchronizacją.

    witam też mam taki fonik:) u mnie za każdym razem jak chce się z czymś połączyć musze w opcjach BT wyłączać opcję ukrywania znaczy właczyć opcje widoczny dla wszystkich (masło maślane) pozdrawiam może to pomoże
  4. D

    Automatyczna rotacja ekranu w HTC touch HD???

    witam ja mam program gsen i działa dobrze czasem jak pisze sms to sie troche muli ale jest ok.polecam
  5. D

    Nav N Go iGO 8 [v8.3] [PL] [PDA]

    właśnie pobrałem dziękuje dam znać czy dsziała dobrze na HTC touch hd no i właśnie pobrałem rozpakowałem ale jak próbuje rozpakować w dalszej części wolumin nr16 to wyskakuje błąd że nie można utwożyć pliku bo przekracza długość 260 znaków czu ktoś miał ten sam problem?? pozdrawiam i dziękuje
Top