Wyniki wyszukiwania

  1. T

    NFS PRO STREET

    Demko? Przecież bardzie się opyla ściągnąć pełną wersję. Jeśli nie dla siebie, to dla kumpli :)
  2. T

    metin 2

    Mnie się podoba, chociaż jasne, że są lepsze, ale jak gram, to też się z czasem nudzi. Na pewno lepsze, niż TIBIA. Metin 2 mnie wciągnął. Mam 25 lvl, ale dalej strasznie ciężko się nabija, dlatego sobie chyba dam z nim spokój. :/
  3. T

    Need for Speed: Undercover

    Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy jest Most Wanted, ale zależy jak kto woli. Underground 2 też jest niczego sobie, ale te nowe Carbony, Undercovery, Pro Streety moim zdaniem są gorsze od poprzedniczek :/
  4. T

    GTA4 - Dyskusja

    Za duże wymagania, ehhh.. nie mam pojęcia, czy mi wejdzie, ale podobno bardzo fajna jeśli chodzi o grafikę. Kiedyś wyczytałem, chyba w PLAYU, że tam nie ma samolotów.
  5. T

    Mam problem z gra na kompa fifa08 pomozcie pls

    Najpewniej wina kartu graficznej: zły model lub za słaba na te grę. Jest jeszcze jeden powód. Kiedyś instalowałem sobie Wheels of Steel wszystkie wersje po kolei. Miałem strasznie zapchanego kompa i mi starczało tylko na te gry. No dobra, miałem około 2 GB wolnego. Komputer dawno nie miał...
  6. T

    plemiona

    Coś podobnego do OGAME... nuda, nuda, nuda. Nic się nie dzieje, a jak sobie przerąbiesz sprawę z mocniejszymi, to możesz powoli kasować konto. A poza tym gra jest prosta i niezbyt kolorowa, to mnie zdecydowanie nie kręci :/
  7. T

    Test Drive Unlimited

    No... szczerze mówiąc mnie się bardziej podoba Need For Speed, ale muszę powiedzieć, że ta gra jest nawet nawet. Niestety jest już jakby przereklamowana, za dużo rzeczy się powtarza z innych gier, ech... ale w ocenie do 6 postawiłbym ocenę 4 :)
  8. T

    Assassin's Creed

    Gra jest zajefajna, ale moim zdaniem ŻADNA gra NIE PRZEBIJE Gothica :) Solucji oczywiście :)
  9. T

    Gta2

    Kiedyś przy tej grze siedziałem godzinami. Dzisiaj mi się wydaje, że to jest chała, jak nie wiem co. Ale dalej mam GTA 2 oryginalne, nie instaluję tego bo mi się wydaje, że na tej płycie jakiś wirus jest, bo zawsze po zainstalowaniu komp mi się psuł i zawieszał :/
  10. T

    K550i

    Nie każdy się musi od razu rozwalić, przecież mogłeś trafić na felernego. Mój jest OK, a mam go już chyba z jakieś 4 miesiące. Ja bym go wziął. :)
  11. T

    Fifa 08

    Mnie się ta gra nawet podoba. No oczywiście jest szajska grafika, ale przecież to komórka. Nie wymagam od tej gry zbyt wiele. Moim zdaniem jest ona i tak dobra. Oceniłbym ją... tak na... 8/10 :)
  12. T

    Age of empires 3

    Ta gra jest Superancka. Naprawdę = grałem w wersję na komputer, później porównałem. Może jest pare niedociągnięć, ale jest ona rozbudowana i jest dużo opcji. Nie mogę tylko przejść chyba jakoś 7 misji (ale nie jestem pewien) co trzeba jakieś miasto wroga rozwalić. To dowód, że jak dla mnie ona...
  13. T

    Tibia

    Tibia... Głupia grafika. Gdyby grafika była w 3d albo coś w tym stylu, to Tibia byłaby wspaniała. Ale mimo to w nią gram. Już nie chodzi o to całe nabijanie doświadczenia, ani lvl-i, ale o kontakt z ludźmi :)
  14. T

    Need for speed: pro street.

    Po pierwsze: za mało tuningu bo tylko modyfikacje części by autko się lepiej prowadziło Po drugie: ach ten dźwięk, jak jedziesz to tylko ciągle ten sam, nie powiem, że to nie wkurza Po trzecie: tych samochodów i tras za mało. mogli się bardziej postarać produkując taką grę
Top