Wyniki wyszukiwania

  1. dabrowa-gornicza

    NfS Carbon w częściach. Co zrobić?

    Ok. Dzięki. Mam nadzieję, że jakoś powinno pójśc
  2. dabrowa-gornicza

    NfS Carbon w częściach. Co zrobić?

    Tak, wiem. I mam te party po prostu wypakować do folderu?
  3. dabrowa-gornicza

    NfS Carbon w częściach. Co zrobić?

    Tak, party. Otwierałem je WinRAR i w każdym jest prawie to samo. Czyli mam je wypakować i jakby było coś identycznego to podmienić?
  4. dabrowa-gornicza

    NfS Carbon w częściach. Co zrobić?

    Witam. Z racji tego, że zapodziała mi się płytka z NfS Carbon byłem zmuszony go ściągnąc. Gra niestety jest podzielona na części i nie bardzo wiem jak je posklejać (lub zrobić z nimi coś innego). Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc
  5. dabrowa-gornicza

    MP3 Parodia Feel - Mam bawoła głos

    opis Wykonawca: FEEL Tytuł: Mam bawoła głos Format: mp3 Rozmiar: 3,13 Mb download feel - mam bawola glos[gsmx.pl].mp3 Linki sprawdzone (06.07.10r.) przez DawidDS
  6. dabrowa-gornicza

    Wysyla po dwa smsy

    Witam. Znam ten problem. Ja i moja dziewczyna mamy karty w orange. Pisząc dużo wieczorami od czasu do czasu dostaje dwa identyczne smsy, lecz ona wysyła tylko jednego. Prawdopodobnie jest to wina operatora lub serwery są lekko przeciążone. Innego pomysłu czym to może być spowodowane niestety nie...
  7. dabrowa-gornicza

    Nokia- Trik działający na s40v3

    Być może to jest sprawa softu. Popieram, zbędny trik. Chyba, że ktoś chce przyszpanować.
  8. dabrowa-gornicza

    Nokia- Trik działający na s40v3

    Mam Nokie 5300 XM i nic takiego nie mam, choć próbowałem kilkanaście razy
  9. dabrowa-gornicza

    260 SMS-ów dziennie to za mało dla nastolatki

    Mnie dwa pakiety (1200sms) wystarczają na ok.7-10 dni. Dla mnie to nie jest problem wykorzystać cały pakiet w jeden dzień pisząc tylko z dziewczyną. A nie ukrywam, że pakiet 6000 sms by się przydał ;D
  10. dabrowa-gornicza

    Nie działający flash w K800i

    Dziękuje za porady. Flash już działa. Co do znikających ikon i niemożności przeglądania zdjęć to problem znika po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu, lecz jest to czasem denerwujące. Temat uznaje za zamknięty.
  11. dabrowa-gornicza

    Nie działający flash w K800i

    Witam. Moja dziewczyna posiada SE K800i. Niestety ma problem z flashem aparatu. Otóż przy robieniu zdjęć flash w ogóle nie działa i nie pojawia się też kwadracik od Auto Focusa. Problem jest także ze znakającymi ikonami w menu i niemożnością oglądania zdjęć, gdyż od czasu do czasu zamiast zdjęć...
Top