Wyniki wyszukiwania

  1. KRYSTEK

    Video: Samsung I900 Omnia Vs. Nokia 5800 Xpress Music

    Ja mam omnie i jest The Best ! ;] ma fajne i duzo funkcji ... i ma zajebista jakosc muzyki na sluchawkach xD
  2. KRYSTEK

    240x320 Zręcznościowa Crash arena 3D

    Crash arena 3D Gra polegająca na niszczeniu innych Aut. Rozszerzenie: .jar Rozdzielczość: 240x320 LINK NIŻEJ
  3. KRYSTEK

    karta pamieci jest uzywana przez inna aplikacje??

    A formatowałeś karte ?? Jak ja sformatowałem swoja Programem Visty , Windowsa to Sie Zjebala xDDD Najlepiej wloz karte do czytnika i wejdz do Menadzer plikow w karcie pamieci :P jak chodzi to dobrze jak nie to do komputera (czytnik kart) i Sprobuj coś wgrać poprzez Exploler .. jak nieidzie to...
  4. KRYSTEK

    PODPIS POD POSTAMI

    HeHe .. ja mam obrazek .. wrzuc na jakiś hosting i wrzuc w znaczniki [img.][/img.] (bez KROPEK)
  5. KRYSTEK

    [forum] Wasze avatary

    ja niewiem gdzie opisik ;p
  6. KRYSTEK

    K550i vs. K800i

    ale to m a być telefon dla kobiety , mojej przyjaciółki patrzci pod tym względem ja jako facet to K800i WYGRYWA !!!! ;p EDIT to ma być kom dla kobiety ..... dla przyjaciólki ...... ja bym osobiscie wybral K800i !!!! ;p edytuj posty jeśli piszesz jeden pod drugim//karol152
  7. KRYSTEK

    K550i vs. K800i

    Który Lepszy wyrazajcie swoje opinie tak : Który lepszy k550i/K800i : Dlaczego : jakie ma wady : jakie ma cechy :
  8. KRYSTEK

    Virus na kome!!!!!!!-chrońcie swoje komy!!!!

    Spoko ale chodzi oto że jeden z użytkownikw nadłużywa to że my ściągamy czyli sciągając ściągamy gre z WIRUSEM ...
  9. KRYSTEK

    Virus na kome!!!!!!!-chrońcie swoje komy!!!!

    Post Zedytowany, gdyz narazal innych uzytkownikow na wprowadzenie w blad. Swiadczy to takze o calkowitej niewiedzy autora na temat komorek i informatyki.
  10. KRYSTEK

    MP3 Maxi King + Gdzie jest groszek

    Ostatnio poszukiwany przez wiele osób jest dzwonek z reklamy Maxi King'a więc go tutaj wrzuciłem ;p A dzwonek z reklamy Bonduelle wrzuciłem bo mi osobiście się podoba i wpada w ucho Link Niżej Dla uzupełnienia wrzucam Maxi King Remix by DJ Ohma, sam go troszkę przycinałem bo był za...
  11. KRYSTEK

    MP3 Glosne Dziwne Dzwonki Mp3

    RGlosne Dziwne Dzwonki Mp3 hmmm poprostu link RapidShare: Easy Filehosting 1. 01-Drill.mp3 2. 015. Puszka - Gnieciona puszka.mp3...
  12. KRYSTEK

    Spiderman 3

    Spiderman 3, przebój kinowy ostatnich miesięcy, długo nie musiał czekać na przeniesienie na pozostałe platformy. Od kwietnia bieżącego roku również posiadacze telefonów komórkowych mogą wcielić się w postać kultowego bohatera komiksów MegaMarvel. Nie ma co ukrywać iż dla wielu osób wychowanych...
  13. KRYSTEK

    age of empires III

    age of empires III Podchodząc do tej gry miałem w pamięci wrażenie jakie wywarły na jej pierwowzór na PC. Zastanawiałem się i zarazem byłem pełen wątpliwości jak udało się twórcom, Glumobile, przenieść ten rozbudowany świat, w którym zarządzałeś imperium nie tylko poprzez walkę i podboje...
  14. KRYSTEK

    Sms-y na Boże Narodzenie

    Musze pogadac z Toba powaznie.Dla Ciebie bedzie to szok ale Ci minie z czasem.Wole ze dowiesz sie tego ode mnie niz od innych! SwietyMikolaj nie istnieje-------------------------------------------------------------------- Aby wszystkie dni byly tak piekne i szczesliwe, jak ten jeden...
  15. KRYSTEK

    Wap w komórce

    Pomogło mi Miskov Dzięki xD
  16. KRYSTEK

    Simlock

    A macie coś na SE T630 , K700i ??? Żeby zdjąć simlocka .... ???
  17. KRYSTEK

    NFS:Pro Street

    Jest gdzieś plik z wiesz z iso. rzeby na plytke wrzucić w zainstalować czyba to to : rld-nfps.iso http://d01.megashares.com/?d01=27ad3df Ale niedziała link ... ;(
  18. KRYSTEK

    Gra na ostatnią literke

    Krystek xD
  19. KRYSTEK

    Masz czy nie masz?

    tak Chodzisz do kościoła?
  20. KRYSTEK

    Masz czy nie masz?

    nie chyba że zasłużysz... jesteś obojniakiem?
Top