Wyniki wyszukiwania

  1. K

    Nokia n70 się nie włącza!!!

    możliwe też że coś nie tak z bateria. najlepiej jednak pòjsc do komisu/serwisu
  2. K

    Prison Break pomocy

    proponuje przeinstalować lub znaleźć inna wersję (z innego źródła) Pozdro
  3. K

    Bluejacking

    Jak narazie odkryłem dwie wady Bluejackingu: 1. Obowiązek akceptacji połączenia przez odbiorce "feralnej wiadomości" :) 2. Słaba kompatybilność różnych modeli telefonów (np. bluejacking nie działa z SE na niektóre Motorole) Oczywiście jeśli nie patrzeć na w/w wady, to zalet nie opłaca się...
  4. K

    motorola v3

    Brak slotu na kartę to nie jest wada tego telefonu. Dosyć dawno była jego premiera i jeżeli patrzeć w przeszłość- był to atrakcyjny aparat. Oczywiście czasy i techniki się zmieniają no i standardy także. Pamiętam jakie szaleństwo było na punkcie SEk300i jeszcze 4 lata temu :] Pozdrawiam
  5. K

    Samsung SGH-J700

    Dla pewności poszedłbym do serwisu i przy sprzedawcy "zaprezentował" problem. Myślę, że nawet jeśli nie przerwie Ci rozmowy przy nim, to jeśli jest on na gwarancji- wymienią go "na słowo". Pozdrawiam
  6. K

    Najgorsze SMS'y

    Co jak co ale najgorsze sms-y dla mnie to te, które informują mnie o stanie konta :) Mój sąsiad kiedyś w kieszeni "wystukał przez spodnie" ok. 40 smsów... :D
  7. K

    Fajne, śmieszne SMS-y

    Dobre nie tylko w smsie :) Abstrachując od altruistycznych sufizmatów metafizycznego pietyzmu konkluduję iż Twój SMS był w swojej wymowie bardzo sugestywny. Mówiąc prościej: propenderencja deglomeratywna mojego telefonu załamuje się w adekwatnej symbiozie :) Moja polonistka nie wiedziała o...
  8. K

    Problem z samsungiem e250

    Damianek123, Widziałem kiedyś aplikację na telefon, która po "wklepaniu" bezposredniego linku do pliku pobierała bez problemu dany element. Kiedys jednak probowalem zrobic to przez zwyklą przeglądarkę i wtedy pliku .jar nie rozpoznawalo. Dlatego chyba najlepsze wyjscie to podane przez Ciebie...
  9. K

    PROBLEM

    Zeby korzystac z aplikacji .jar na komputerze, potrzebne są emulatory. Jesli takiego nie ma: właściwie kazdy program moze uznac rozszerzenie .jar lub .jad za "swoje" i probowac to otwierac. Wiec zeby temu zapobiec (jak to wspomnial kuba najlepiej sprawdzac je od razu na telefonie :)
  10. K

    gg w komorce

    Ostatnio Gadu-Gadu ma problemy z serwerami. http://www.kadu.net/monitor/ jak widzimy na powyzszej stronie serwery zaczynające sie od 217 są juz nieczynne... Stare wersje GG (ponizej 3.0) nie mają mozliwosci zmiany serwera- stad olbrzymia ilosc klopotow. Sposob na to: znam tylko 1...
  11. K

    Gra na ostatnią literke

    artretyzm
  12. K

    Jak wyleczyć kaca?

    Ja zwykle wypijam od 0,5 do 1 l wody mineralnej... Niektórzy preferują też cytrynę... na mnie to nie działa :)
  13. K

    X czy Y

    nasza-klasa czy fotka.pl
  14. K

    Zabawa xD

    Biłem się z prostytutką?? :O
  15. K

    Piszemy do tysiąca jak zginął krecik

    14. Oglądał mecz Polaków z Austrią na Euro 2O08
  16. K

    Walnij głową w klawiaturę i zobacz co ci wyszło xD

    nregrhdzshetjr potężne trzy walnięcia :D
Top