Wyniki wyszukiwania

  1. R

    Toshiba G910 Program do podkrecenia procesora?

    Program nazywa się NueClockControl. download: http://www.nuerom.com/BlogEngine/page/nueClockControl.aspx (.cab) Xguru nie zadziała na romach z lokalizacją inną niż rosyjska.
  2. R

    Karty WiFi do HP hw6515d

    Posiadam HP iPAQ hw6515d.Czy będą mi działać karty SDIO WiFi takie jak te?: Karta WIFI WLAN 802.11 b/g na SD Spectec SDW-821 :: ZIRIUS - sklep PDA, palmtopy, akcesoria. Spectec SDW-825 mini SDIO WiFi Card 802.11b/g (SDW-825 Mini SDIO Wireless LAN) - Retail Package Zmieniłem fona na MDA compact...
  3. R

    WM2003, WM5 FPSEce v0.96 Emulator PSX

    FPSEce v 0.96 opis Emulator PSX (PlayStation 1) działający na WM 2002,2003 i 2003SE.Do działania potrzebuje BIOSu PSX w formacie BIN.Każda gra działa inaczej z innym BIOSem.Rożnice to ok.5 klatek na sekundę.Gry uruchamia się ładując ISO.Można sterować przyciskami na ekranie lub dowolnymi...
  4. R

    Przyśpieszenie pracy telefonu.

    Na dole masz przycisk Edit ,z rozwijanej listy wybierz Settings, na pierwszej stronie ustawień jest Start automatically.Jeśli chcesz żeby uruchamiał się w trybie zminimalizowanym zaznacz też Minimize on auto start i będziesz miał go w tray'u po włączeniu.
  5. R

    Przyśpieszenie pracy telefonu.

    Pocket hack master ma większe możliwości (można ustawiać fsb i mnożnik jak w PC),Xguru nie udało mi się zainstalować ponieważ wyświetlał mi się komunikat "this program is for russian federation only" Link do Pocket hack master'a: PHM.RAR - OdSiebie.com Przed użyciem zrób backup-PHM czasami...
  6. R

    Przyśpieszenie pracy telefonu.

    Procesor można przyśpieszyć używając programów takich jak XcpuScalar,Pocket hack master i Xguru.
Top