Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Pakiet internet w telefonie 25MB

    Witam, sprawa wygląda następująco. Mam abonament One Play Pro i postanowiłem aktywować sobie pakiet na internet. Wpisałem kod *111*88*1# a po kilku godzinach sprawdziłem, że usługa została włączoną. Zabrałem się zatem za przeglądnięcie kilku stron. Jednak po północy dowiedziałem się że dobiło mi...
  2. A

    Nokia 6220C, odtwarzacz muzyki

    Żadnych propozycji ?
  3. A

    Nokia 6220C, odtwarzacz muzyki

    Tak, będę robił codziennie format skoro nic nie daje, a karta może działa ale nie do końca prawidłowo ? Pomyśl zanim coś napiszesz
  4. A

    Nokia 6220C, odtwarzacz muzyki

    @ZrobieTuSzol- przecież format już robiłem ;] Może to wina karty pamięci, jak myślicie ?
  5. A

    Nokia 6220C, odtwarzacz muzyki

    Problem nadal się pojawił, co robić dalej ?
  6. A

    Nokia 6220C, odtwarzacz muzyki

    Na razie działa dobrze, jeżeli znowu pojawi się problem wgram nowego softa. Dzięki wszystkim za pomoc.
  7. A

    Nokia 6220C, odtwarzacz muzyki

    Tak właśnie zamierzałem zrobić.Nie chciałem od razu formatować, ale skoro nie ma innego wyjścia. Dziękuje za odpowiedź:)
  8. A

    Nokia 6220C, odtwarzacz muzyki

    Witam, mam problem z odtwarzaczem muzyki w telefonie(Nokia 6220 C). Otóż podczas próby uruchomienia, odtwarzacz nie może nic znaleźć i cały czas wyszukuje, chociaż piosenki znajdują się na karcie pamięci. Wcześniej nie miałem takiego problemu. Niestety nie mogę wyłączyć aplikacji ponieważ, żeby...
  9. A

    Nokia OVI Maps 3 (darmowa nawigacja samochodowa)

    To jest PL czy ANG wersja językowa, bo ze screenów wynika że ANG ?
  10. A

    Narzędzia ActiveFile

    Po wypakowaniu mam dwa pliki "ActiveFile v.1.42.1 s60 v3.2 PL extended.SIS" i "ActiveFile v.1.42.1 s60 v3.2 PL manufacturer.SIS " Co dalej mam z tym zrobić, próbowałem wrzucać każdy z nich ale zawsze podczas instalacji wyskakuje mi komunikat "Nieprzyznany dostęp do żądanej aplikacji " Prosze o pomoc
  11. A

    Karta pamięci - 6220 c

    Witam Jaka będzie najlepsza karta do tego telefonu, tak żeby nie muliło go ? Zależy mi też na jakości tej karcie i transferze danych, bo karty Kingston nie są najlepszej jakości ?
  12. A

    Skojarzenia

    smutek >> nudy
  13. A

    Niekończąca się opowieść

    , ale jak się później okazało to nie był najlepszy pomysł.
Top