Wyniki wyszukiwania

  1. K

    Real Racing 2

    jest może wersja tej gry pod słabsze fony? jeśli tak to poprosiłbym o nią;P
  2. K

    Sportowe Pes 2O12 Android apk+sd

    czy da się jakoś w tej grze zagrać mecz multiplayer? bo chciałem z kolegą ale jakoś nie mogę znaleźć takiej opcji w grze. chodzi mi np przez bluetooth albo nawet zakładając serwer na wifi
  3. K

    Gry xD

    1. Medal Of Honor (cała seria) 2. Call Of Duty (cała seria) 3. Gta (cała seria)
  4. K

    Samsung B3410 Delphi [opinie]

    podobno da się ją palcem zetrzeć przy dużej sile ale nie próbowałem i nie wiem czy zadziała
  5. K

    Problemy z Nokią 5530XM

    tymczasowo problem rozwiązany. na 80% była to wina rompatchera. pousuwałem zbędne patche i narazie działa. jutro wieczorem napiszę czy miałem rację.
  6. K

    Problemy z Nokią 5530XM

    mam kilka problemów z tym telefonem. 1. czasami gdy coś na nim robię (przeważnie gdy mam uruchomione jakieś aplikacje) to pokazują mi się takie pionowe, czerwone kreski na czarnym tle i telefon się restartuje. czytałem już na forum o takim przypadku ale nie dowiedziałem się czy te różne...
  7. K

    RPA MŚ 2O10- Faza grupowa - tutaj piszemy o wszystkich meczach!

    niemcy idą jak burza. po pierwszej połowie wygrywają 2:0. australia pewnie już nie odrobi straty 2 bramek. tak myślałem że niemcy wygrają
  8. K

    RPA MŚ 2O10- Faza grupowa - tutaj piszemy o wszystkich meczach!

    w jednej gazecie był dodatek o mundialu. wypisane są w nim najlepsze mecze mundialu: argentyna - nigeria holandia - dania wybrzeże kości słoniowej - portugalia niemcy - serbia brazylia - wybrzeże kości słoniowej ghana - niemcy kamerun - holandia portugalia - brazylia. jak wiadomo...
  9. K

    Samsung B3410 - odtwarzanie filmow

    po co kombinować jak w New Samsung PC Studio masz konwerter. nic nie musisz ustawiać. odrazu samo ci konwertuje tak, aby chodziło na delphi. wiem bo sam konwertowałem
  10. K

    RPA MŚ 2O10- Faza grupowa - tutaj piszemy o wszystkich meczach!

    aJuż dzisiaj o godzinie 16.00 na TVP 2 rozegra się pierwszy mecz Mundialu 2O10 RPA - Meksyk. To nie wszystko! O godzinie 20.30 na TVP 1 odbędzie się drugi mecz Urugwaj - Francja. Co sądzicie o tych spotkaniach, kto jest waszym faworytem i jakie wyniki obstawiacie? Moim zdaniem pierwszy mecz...
  11. K

    Apple iPhone 4!

    Już widzieliśmy Apple TV, kilka odsłon iPhona i iPada. Teraz nadszedł czas na iPhona 4. Ciekawe czy zawojuje na rynku jak inne produkty Apple. Czekamy na następne wynalazki Steva Jobsa.
  12. K

    Orange i Play chcą założyć wspólną firmę

    sorry... nie czytałem sb...
  13. K

    GreenZoner.com - darmowe nagrody

    ja też chcę zapro
  14. K

    Orange i Play chcą założyć wspólną firmę

    źródło: tech.wp.pl Swoją drogą takie połączenie Orange i Play byłoby rewolucją w polskiej sieci komórkowej. Stała by się chyba największą siecią w Polsce. Co o tym sądzicie?
  15. K

    Samsung Delphi B3410 - wyświetlacz

    wyświetlacz w delphi działa tylko na dotyk palców. jest on tak zrobiony żeby np gdy nosisz go w kieszeni żeby nigdzie nie zadzwonił
  16. K

    Nokia e66

    może ciągle masz włączony gps albo pozycjonowanie
  17. K

    Problem z USB

    nie wiem jak to jest w androidzie ale w zwykłym sofcie w samsungu wchodzisz w "ustawienia usb" i zmieniasz na "pytaj przy połączeniu". wtedy przy podłączeniu telefonu do komputera wybierasz na nim "pamięć masowa". być może tak samo albo podobnie jest na twoim Galaxy
  18. K

    Nauka dryblingu

    chciałem się poduczyć dryblingu ale nie ma kto mi pomóc. postanowiłem poszukać w internecie jakichś tutoriali do narazie prostych trików. niestety nie mogę nic sensownego znaleźć. jedynie z tego co widziałem to na youtube jest trochę ale ja wolałbym takie zwykłe tutoriale krok po kroku co i jak...
  19. K

    Zmiana zasad wykonywanie karnych!

    moim zdaniem raczej dobrze że takie coś zostało zabronione. czasami jak ja gram w piłkę tak robię ale później wszyscy mają do mnie jakieś wąty to coraz rzadziej to robię. ciekawe jak ten przepis sprawdzi się w praktyce
  20. K

    Telefon się restartuje [N95]

    jak to jest nieoryginalny odtwarzacz to rozumiem że sam go wgrałeś jako aplikacja. możliwe jest że jest ona uszkodzona
Top