Wyniki wyszukiwania

  1. D

    Jailbreak, Unlock iPod Touch 3G - kilka pytań - JailBreak.

    Pobrać pobiorę, ale nie zainstaluję bez Jaibreaka ;P
  2. D

    Jailbreak, Unlock iPod Touch 3G - kilka pytań - JailBreak.

    No tak, ale właśnie mi chodzi o takie gry na forum, które są również w Apple Store. A to wgrywanie przez AppSynca jest jakieś skomplikowane?
  3. D

    Jailbreak, Unlock iPod Touch 3G - kilka pytań - JailBreak.

    Witam. Zamierzam w niedługim czasie nabyć Ipod 3G 32 GB i zrobić JailBrake. Czy umożliwi mi to wgrywanie gier z Apple Store za free? Jeżeli tak to jak to się robi? Jest jakiś poradnik?
  4. D

    Sony Ericsson K850i

    Ta ostatnia rzeczywiście bardzo ładna ;)
  5. D

    Program do robienia napisów

    Mam Corela, ale za chiny nie wiem jak zrobić w nim jakiś efektowny napis ;P
  6. D

    Program do robienia napisów

    Zna ktoś jakiś program w którym można robić jakieś efektowne napisy?
  7. D

    Zagadka z haczykiem

    Nic specjalnego. Od razu można się domyśleć.
  8. D

    Fotografia Firmy aparatow

    Ja mam Sony H5, dobry aparat, zdjęcia są spoko. Ale jak bym teraz miał wymienić to rozważał bym inne firmy niż Sony,
  9. D

    Kaufland

    Ja wczoraj z kumplem byłem i stał skuter za 2,399 o ile dobrze pamiętam. SAMA chińszczyzna, mój kumpel to się bardzo zna na skuterach(ja tak sobie) no i kumpel się wkurzył, że co to za gówno, że to nie skuter i przyfanzolił w niego z kopa. Nie dość, że coś tam pękło, to jeszcze zjechał z podestu...
  10. D

    jojstick mi sie w k510i psuje

    Po pierwsze zła kategoria, po drugie w Soniakach psujący się dżojstik to żadna nowość...
  11. D

    Fotografia Sony dsc-h9

    Mój kumpel go ma. Mówi, że jest super, zdjęcia robi zarąbiste(pod względem jakości). Ale nie wiem czy bym soniaka kupił.
  12. D

    Fotografia Stonehange--tam byłem piwo i wino piłem-oceńcie

    Hehe, muszę się tam kiedyś wybrać.
  13. D

    jaka karta???

    Kingstony, Sandiski, Sony. Te są imo najlepsze.
  14. D

    Samsung u600 Wgrywanie gier i aplikacji JAVA.

    Jak w temacie, nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić, może ktoś wie? [ Dodano: Pon 31 Mar, 2O08 21:56 ] Ok, pośpieszyłem się trochę znalazłem temat http://samsung24.com.pl/content/view/133/82/ Ale mimo tego dalej nie mogę zainstalować gier :( Aaa jeszcze jedno, może to przez to że plik...
Top