Wyniki wyszukiwania

  1. Kudłaty

    Problem z wyświetlaczem (SE K800i)

    Witam, Stało się to wczoraj. Całkiem normalnie wziąłem telefon do ręki i zauważyłem, że wyświetlacz jest znacznie ciemniejszy (świeci słabo nawet na 100% jasności) i przeważa kolor niebieski. Dziś wyświetlacz świeci tak ciemno, jak przy zblokowanej klawiaturze (jak każdy wie, gdy przy blokadzie...
  2. Kudłaty

    Problem z zapisywaniem połączeń

    Juz od około roku posiadam telefon SE K800i. Wszystko było dobrze, gdy od jakiegoś czasu nie zapisują mi się połączenia w zakładce "połączenia". Tak, że nie wiem kto i kiedy do mnie dzwonił. Normalnie wyswietla mi się to w "menu podręcznym- nowe zdarzenia",a zamiast tego wyswietla mi się "menu...
  3. Kudłaty

    Problem z SE K800i

    Witam. Mam taki oto problem, od wczoraj nie mogę otworzyć folderu z grami i aplikacjami, po prostu jakby wysiadła mi java. nie jest to wina memorki, bo bez niej także nie jest to mozliwe, nie wiem co moglo byc tego przyczyną. Jeśli ktoś może pomóc, niech napisze. Fon jest na gwarancji.
  4. Kudłaty

    Dźwięk szybszy od obrazu...

    Przechodze od razu do rzeczy. czasami gdy oglądam jakieś filmy, zdarza się, że po dłuższym a czasem i nie dłuższym czasie dzwiek słyszalny wcześniej niż powinien (np. słychał strzal, a facet strzela dopiero 5 sekund pozniej :P ) Czy ktoś wie czy to felerny film czy co? ;]
  5. Kudłaty

    [forum] Nowa ranga - browar

    Jest ranga piwosz- dla osób które otrzymaly ponad 1000 piw, to może zrobcie range browar dla osób która już postawiła X piw xD Jak jest wyróżnieniem otrzymanie tylu piw to czemu i dawanie nie mialoby byc nagradzane rangą xD
  6. Kudłaty

    przesyłanie na koma gry a instalki

    Jak przesłać na kome instalke gry? Dysponuję połączeniem komputera irdą. Ale zawsze gdy przesyłam plik (skończe) komórka pyta czy zapisac w grach czy aplikacajch (mam SE K310i). A jak przesłać instalke gry i zapisać w "inne"???
  7. Kudłaty

    Irda vs. bluetooth vs. USB

    No powiedzcie czego używacie do komunikowania się telefonu z komputerem i co uważacie za najlepsze Ja teraz kupiłem Irde do kompa by móc przesyłać różne rzeczy :) i moja siora tez ma telefon z irdą to będziemy mogli korzystać razem USB najczęściej do konkretnego modelu, a bluetootha nie każdy...
  8. Kudłaty

    Pogromcy mitów

    Kto nie słyszał o Pogromcach mitów? O 19:00 na Dyscovery channel możemy zobaczyć jak Adam i Jamie obalają mity! Nie umiem tu dużo pisać o tym po prostu musisz to zobaczyć :P
  9. Kudłaty

    Oceniamy podpisy i avki...

    Jak w temacie!! Oceniamy w skali 1/10 podpis i avatar osoby wyżej :P No to ja narazie nie mam kogo opisać. Go!
  10. Kudłaty

    Tibia

    Jeżeli nie lubisz Tibii (Znasz ją i ci się nie podoba, kliknij wstecz bo nie chcemy tu negatywnych opinii) Na pewno wielu z Was słyszało o Tibii. Jest to dość czasochłonna gra dla ludzi o mocnych nerwach. Chciałbym przedstawić wam kilka zdjęć z tej gry :) i choć grafika za bardzo nie...
Top