Wyniki wyszukiwania

  1. P

    Euro 2O12: Wszystkie mecze w TVP

    no na tvp jest najlepiej na polscaie tak jak mowicie byl beznadziejny komentarz;/
  2. P

    Łatwa i darmowa kasa na zakupy w grach online i nie tylko

    ale jak bys tak zbietal do 20 roku zycia to z 1000 $ by sie zebralo a ponad 4000 zl piechota nie chodzi :)
  3. P

    Maska

    no ja tez ogladalem mam go na VHS jak bede mial czas pojde zgrac na płyte film i wgram na formaty 3gp i mp4 i wrzuce do sciagniecia :)
  4. P

    Łatwa i darmowa kasa na zakupy w grach online i nie tylko

    ja nie podalem hehe;p ___________________ =====Dodano:===== serio to sam nie wiem czy trzeba ale to jak mam dojsc do 50$ to mi z pol roku zejdzie
  5. P

    Kaka w Realu???

    moim zdaniem real powinien posprzedawac niektorych a nie zakupywac ;/ i tak juz sa zapchani tymi gwiazdami
  6. P

    Lamborghini Estoque

    hehe stare ale jare :) Lambo zawsze sa piekne :)
  7. P

    Skojarzenia

    Szczota
  8. P

    Filmii z róznymi zwodami i trikami

    no no :) fajne filmiki :) kiedys nagram siebie co potrafie i wrzuce ale narazie mam kontuzje wiec sorka :)wiec za jakies 2 miesiace wrzuce
  9. P

    Audi R8

    kiedys znalazłem strone o wozkach Audi i mozna bylo sobie dobierac czesci i byla pokazywana cena i z ładna karoseria i srebnym lakierem wyszlo ponad 600k PL (dla bogatego to nic drogiego :) )
  10. P

    opel calibra :)

    no dobry samochod ale stary jak by wyszedl jakis nowy model :D bylo by niezle :)
  11. P

    Wiejski Tuning

    Exden www.google.pl w galeri ;p wpisalem wiejski tuning a ten rower to kiedys tez w filmiku na maziorze widzialem ale nie moge znalesc ;p sry
  12. P

    FC Barcelona

    Barcelona Wymiata :) o na najlepsza a szegolnie wczorajszy popis graczy barcelony ich zgrania :) szkoda ze nie ma Roniego i Dos Santosa mili chlopaki dobre zgranie...na lewej stronie wymiatal Puyol i Roni idz akcjie :) mm rewelacja
  13. P

    Największe oszustwa w historii sportu!!!

    ten to ma ma odwage wejsc i tak zrobic zdjecie sobie z ManUtd haha :) szacun dla chlopa
  14. P

    Porsche Carrera GT

    panamera jest obrzydliwy ;/ tyl ma okropny ale przod ladny :)
  15. P

    Wyniki 1/4 LM 1-wsze mecze

    no ManUtd odbije sie jeszcze :) a Final wygra Barcelona
  16. P

    Skojarzenia

    studnia
  17. P

    plemiona i inne gry przeglądarkowe

    ja gram w metaldamage na serwerze 6 ciekawa gra :) - www.metaldamage.pl Gram tez w streetofrace...ale w tej edycji juz mi sie nie chce zachecam do gry w nastepnej edycji :) www.streetofrace.com www.battleknight.onet.pl/ tez ciekawa gra :)
  18. P

    Wyniki 1/4 LM 1-wsze mecze

    Mecz Barcelona z Bayernem bardzo mi sie podobał szczegolnie bramki zdobyte przez Messiego :) Eto'o zaprezentował dobra klase
  19. P

    Łatwa i darmowa kasa na zakupy w grach online i nie tylko

    postaram sie gralem codziennie w gry takie jak sor i metaldamage i mi sie nie znudzilo wytrwaly chlopak jestem haha...ej a ta kase mozna na konto takie realne wyslac?
  20. P

    Błaszczykowski na celowniku Realu?

    no przez conajmniej jeden sezon :) ale zycze mu powodzenia
Top