Toshiba 100 folio problem z Androidem

Witam wszystkich
Nabylem ostatnio tableta Toshiba 100 Folio z adroidem 2.2 ktory strasznie uposledza ten tablet wiec chcial bym wgrac do niego nowego androida ale jest problem gdyz to tableta jest wgrany upgrade softu 5.0131 ktory jest tak jakby zablokowany na jakiekolwiek zmiany,z normalnym softem wystarczy wgrac nowego andka z karty SD i po problemie ale tu niestety nie jest tak fajnie bo nie ma takiej opcji zeby wgrac softa w ten sposob,najgorsze ze nie moge w zaden sposob zrootowac tego tableta,wiec jesli ktos ma jakis magiczny sposob jak wgrac nowego softa na tego tableta prosze o podzielenie sie wiedza.
Z gory dzieki
 
W jakim sensie zablokowany? Próbowałeś wgrać inny recovery, a później jakiś sensowny kernel i rom? Np. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2152095 ?

Tutaj cała lista romów do tego modelu: http://forum.xda-developers.com/folio-100/development
 
Chodzi o to ze kazda proba uruchomienia recovery konczy sie niepowodzeniem,pokazuje sie na chwile postac androida i jak by chcial sie aktualizowac i po chwili error postac androida w trojkaci.
 
Masz jakiś kod błędu lub cokolwiek pozwalającego bliżej określić problem?
Jak wchodzisz do tego Recovery?
 
Podczas uruchamiania tableta przez 3 sekundy przytrzymuje power i volum+ ,odpala sie cos na ksztalt fastboota po ktorym poruszam sie klawiszami glosnosci,i mam do wyboru albo normalny start systemu albo update systemu,kiedy daje update systemu na chwile pokazuje mi sie napis boot img kernel napis gasnie i pokazuje sie ludek androida jak wypakowuje zawartosc z pudelka i po sekundzie ludek w trojkacie i na tym sie konczy wszystko.
 
Witam to mogl by mi ktos chodz powiedziec w jaki sposob zrootowac ten tablet,mowie od razu ze po podlaczeniu do SuperOneClick nic sie nie dzieje,probowalem rowniez TYBAR.1.0 tyle ze te programy nie dzialaja na tej wersji softu ktora jest wgrana do tego tabletu.Wiec jesli ktos ma jakis zloty sposob na zrootowanie tego tableta prosze o informacje.
 
Nie masz możliwości w Twoim modelu wgrania nowszego, stockowego romu przez Odin?
 
No wlasnie to jest to ze ten model mozna tylko przez sd aktualizowac i co jest najlepsze udalo mi sie go zrootowac UnlockRoot Pro ale i tak nie moge odpalic cmw recovery
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
T G900 0 Odpowiedzi
T G900 0 Odpowiedzi
G ROM'y i modyfikacje Windows Mobile ALL PPC 0 Odpowiedzi
T Toshiba 4 Odpowiedzi
G G900 8 Odpowiedzi
Top