Witam mam Xperie 10 mini pro na androidzie 2.1 czy wiecie jak mogę zrobić na 2.2 lub .2.3 ?
 
Nie ma oficjalnej aktualizacji wyższej niż 2.1, Jeżeli chcesz mieć nowszą wersję musisz wgrać jakiś custom rom np: CyanogenMod, wiąże się to jednak z utratą gwarancji i malutkim ryzykiem uwalenia fona :D
 
Gwarancji juz dawno nie mam ;p A mówisz ze to tej Xperi nie ma tak ?? czy ogólnie

Bo mam taki problem że np: kiedy jak kupiłem Xperie wgrałem GG działało wszystko cacy musiałem zresetować i juz w androidzie market przez telefon niema tego a w kąmpie jak patrze jest lecz nie mogę jej Pobrać na ten telefon Nie rozumiem tego
 
Ostatnio edytowany:
Nie rozumiem twojego posta xD od Sony najnowszy android jest 2.1 i nowszego nie ma ;] oczywiście Ruscy(chyba) postanowili to naprawić i zrobili nowszy system ponad 2.3 nawet xD i można go wgrać ale możesz sobie Fona uwalić.

Nie wiem dlaczego nie masz GG w markecie, niektórych aplikacji nie ma w markecie na telefonie bo są niekompatybilne ale wątpię żeby tak było z gadu. Jeżeli nie masz go w markecie to z owego marketu pobierz astro file manager, w googlach znajdź gg.apk, pobierz, wrzuć na kartę pamięci przez kabel usb i za pomocą astro zainstaluj sobie gg. Jest poradnik na forum jak instalowac aplikacje spoza android market. Poszukaj i zrób według tego poradnika. I w ustawieniach znajdź i włączona opcje "instaluj aplikacje spoza android market"
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top